Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościufka199999

w poniedziałek mam cesarskie cięcie.Zaczynam się stresować!!!

Polecane posty

Gość gościufka199999

Jakieś porady od dziewczyn ktore są po cc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bree Van De Kamp2
Sam zabieg nie boli, bo jesteś pod znieczuleniem. Założenie cewnika dość nieprzyjemne, ale wszystko można wytrzymać. Gorzej bo zabiegu, kiedy przestaje działać znieczulenie. Ja nie mogłam cały dzień wstawać, podnosić głowy. Tego dnia i na drugi dzień nic się nie je. Nie będę straszyć, bo każdy może inaczej to przechodzić, poziom bólu dla każdego też jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać. Najgorszy jest właśnie pierwszy, drugi dzień po zabiegu bo ciężko wstać. Jak osobiście dopiero na drugi dzień wstałam. Rana ciągnie ale specjalnie mnie nie bolała. Potem już tylko lepiej z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy jest drugi dzien a pozniej juz coraz lepiej,ja 6 dni po cc latalam po sklepie meblowym a po sn przez 2 tyg na tylek nie moglam usiasc i jescze te bole porodowe.Ja mialam dlugie naciecie i troszke bardziej mnie bolalo niz pozostale dziewczyny na sali,ale u mnie bylo zagrozenie zycia wiec cieli na szybko,glowa do gory ja bylam szczesliwa,ze nie musze znowu przechodzic tego koszmaru jak rodzilam pierwsze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×