Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

balsam do ciała na twarz

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem nie powinna pani smarować twarzy balsamem ze względu na skład. Na twarzy jest skóra bardzo delikatna i łatwo ją podrażnić a dobrze wiemy ile jest chemii w balsamach . Miałam również problem z suchą skórą na twarzy posiedziałam trochę przed komputerem i zauważyłam,że bardzo dużo ludzi poleca Cetaphil. Postanowiłam wypróbować muszę przyznać, że działa ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie balsamy na buzie ! Balsamy mogą wywołać silne reakcję alergiczne . Stosowałam cetaphil i jest naprawdę godny polecenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jakby używać kremu do rąk do smarowania twarzy. Skóra na twarzy jest delikatna, a używanie na nią balsamu do ciała może sprowokować reakcję alergiczną. Osobiście odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jakby używać kremu do rąk do smarowania twarzy. Skóra na twarzy jest delikatna, a używanie na nią balsamu do ciała może sprowokować reakcję alergiczną. Osobiście odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deceptivly
W takim nawilżaniu najlepiej pomogą ci kosmetyki Hydro&Dry Control z Efektimy. Doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam używałam cetaphilu do nawilżania skóry podczas kuracji w walce z trądzikiem i jestem jego działaniem zachwycona skórka cieniutka oraz delikatna. Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza na twarz jest Efektima, zwłaszcza Hydro&Dry Control. Genialne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetaphil jest niezwykle wydajny. Doskonale nawilża przesuszoną skórę, łagodzi jej podrażnienia. Bardzo dobra chłonność oraz brak zapachu w przypadku tego produktu jest dużym plusem. Jestem zadowolona z tego produktu i z pewnością skorzystam z niego ponownie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO HB - działa, pomaga, robi różnicę, daje efekty - przynajmniej jeśli chodzi o suchą i zniszczoną cerę. Powiedzmy, że systematyczność dużo tutaj daje, cera się pozytywnie odmien, same zobaczycie. A sama naturalność kosmetyku juz robi dużą róznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz cudowny peeling algowy od Efektimy. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimkie32
Ja na twarz nakładam krem z serii różanej rosa revita, dobrze nawilża, wygładza skórę, także jestem zadowolona. Mają też z tej samej serii krem-maskę na noc też bardzo ją lubię, rano buzia wygląda świeżo, zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pimkie32 dziś KIUUVRWA twoja spamerska mać won!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×