Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałam się!!!

Polecane posty

Gość gość

Zakochałam się jak głupia w sąsiedzie,ratunku,niewiem co mam robić,mam meża,dwoje dzieci ,on jest kawaler nie ma dziewczyny,poprostu nas ciągnie do siebie,wiem że ja mu się tez podobam,z mężem raczej już rutyna się wkradła w nasz związek,jesteśmy 5 lat po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z sasiadem tez bedzie rutyna,kazdy kwiat pachnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracuj, żeby w domu nie było rutyny, to Ci sąsiad nie będzie potrzebny. Teraz to już Twoja, świadoma decyzja czy chcesz wszystko popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że to głupio brzmi że się zakochałam w sąsiedzie,ale teraz widzę że to małżeństwo to była pomyłka,niby nie kłócimy się,ale cos między nami wygasło wraz z urodzeniem się dzieci,a szkoda bo było cudownie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to ty to odezwij się do mnie sąsiadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No matko, wygasło bo wkradła się rutyna. Toż Ci mówię...zrób coś z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem Ty raczej nie siedzisz na babskich forach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem głupia jestem,ale serce nie sługa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz,że nie,odezwij się do mnie dzisiaj na ulicy,ubierz spódniczkę i sandały na koturnie lub klapki,po tym cię poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz pierwszą litere imienia to może ja bym poszła za autorkę hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się pewnie wcale nie zakochałaś tylko szukasz odskoczni od nudy, która wkradła się do Ciebie. pamiętaj, że tu też tak może być. Weź się w garść, póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie............ u mnie też by;la rutyna w związku ... trzeba nad tym pracowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej E moje J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiedzcie jak popracować??? Ja się staram jak mogę,a mężowi to kalafior tak mi się wydaje.Może macie racje że to z nudów,ale muszę coś zrobić bi inaczej zrobię jakąś głupotę której będę żałowała do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze unikaj sąsiada. Nie szczerz się tak do niego. A w domu, to już sama musisz wyczaić. Jakaś inicjatywa. Nie wiem, wyjazd? Częściej gdzieś razem idźcie. Więcej gadajcie? Żeby się nie skończyło, że on przed tv a Ty przy komputerze i tak do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikać sąsiada to nie takie łatwe,bo codziennie przechodzą koło jego domu na spacer z dzieciakami,a on zawsze jest koło domu :(Wariuje gdy go widzę,ale muszę chyba z tym skończyć macie racje.Rozmowa tez nam jest potrzebna chyba ,sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez ciagnie do kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał3
Puść się kurwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez ciagnie do kogos pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał 3 ty jesteś kurwa,oj autorko nie jestes jedyna,mi też się podoba sąsiad ,jest zajebisty,jak go widzę to mam ciary na plecach,ale chyba bym się nie odwazyła coś więcej z nim robić chociaż kto wie,jak by mi zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki świat ( albo ludzie ) jest dziwny... Wszyscy czekamy na Miłość ( ok z małymi wyjątkami ;) ). A gdy już mamy Rodzinę, męża/żonę, dziecko, Dom - za/ko/chu/jemy się w kimś... Kobieto !!! Zakochaj się znowu w Twoim mężu. Przypomnij sobie co czułaś kiedy pierwszy raz Cię pocałował i przytulił... ;) A mrzonki o sąsiedzie daruj sobie. Przeczytaj jeszcze raz swój post tak jakby pisała go nieznajoma dorosła kobieta - żałosny :O ... Pozdrawiam i powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito nie zastanawiaj się nawet,raz się żyje,trzeba spróbować czegoś innego;0 z róznych zródełek wodę się pije jak to się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to zastanawia dlaczego jak kobieta chce zrobić skok w bok to od razu jest k****,a jak facet ma d**y na boku to jest ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×