Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy są tu jacyś wrogowie muzyki metalowej do zabicia?

Polecane posty

A od kiedy ja jestem satanistką niby? Kolejni, co humorystyczne słowo "szatanistka" biora za deklaracje satanizmu? nawet mi was nie żal, tak jesteście głupi... to tacy jak by nigdy nie rozpoznają sarkazmu i nie rozumieją ironicznego humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorejs wypowiedzi sie zadeklarowalas, juz taka luka w pamieci?a moze zmienilas zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a raczej wyznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pozerka z ciebie.Normalny miłośnik metalu czy jakiejkolwiek innej muzy słucha jej a nie się z nią żałośnie afiszuje. Niestety rozczaruję cię - twoje przekonania czy to czego słuchasz nie czyni cię kimś lepszym. Chciałabym cię zobaczyć na żywo jak chojraczysz, ale pewnie tylko forum ci pozostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara metalówa
Katarzynko: ja tolerancyjna? smiech.gif Kto ci nagadał takich bzdur? smiech.gif Wczoraj tak napisałam: "I nie, nie jestem tolerancyjna, uwazam tolerancje za głupote, tolerancja to cnota ludzi bez przekonan, kazdy kto myśli że tolerancja to jakaś oczywistośc obowiązująca kazdego jest dla mnie głupi" ---aleś mnie teraz rozbawiła. Tolerancja be, a jak ktoś nie toleruje tej muzyki to obraza majestatu, to samo jeśli jest coś krytycznego w stosunku do ciebie, to jeszcze większa obraza. Weź się "tempa szczało" zastanów co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara metalówa
Dokładnie gość 21;55. Wstyd tylko fanom metalu robi. Gość 21:43 a było coś takiego, było. Kacha w imię honoru metalu. Ty się od tego honoru odseparuj, nawet nie wiesz co to jest ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu jakiś fan Metallicy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn - a czemu jesteś "wrogiem"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×