Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

heeeeelp bo sie zabije :(

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest z aktywacją na alegro. Do tej pory kupowałam na alegro. Pierwszą aktywacje mozna było ustalić dokonując przelewu 0,1 gr albo dokonując wpłaty. Do tej pory robiłam wpłaty przez paya. pare dni temu sprzedałam 10 przedmiotów , za które zapłacono mi przez paya. dzis zleciłam rano wypłate przez paya. Najpierw wyskoczyło ze nie jest aktywana i zeby aktywować dałąm aktywij i pokzało sie w zakładce ze wpłata zlecona. Pisałam do nich i odpisali ze pieniądze dojdą w poniedziałek najpozniej.I teraz doczytałam , ze aby aktywowac w pełni peya trzeba przelać im 1 grosz. Ja tego nie zrobiłm, bo przy zatwiedzaniu dzis wypłaty pay nie poprosił o ten przelewa konto mam wpłeni aktywne od dawna. Czy dojdą te pieniądze jak im nie wysłałam 1 grosza, a wczesniej dokonywałam wpłąt za akcje alegro przez paya?ktoś tak miał?? czy jak robiłam do tej pory tzn kupowałam i przelewałam przez paya za aukcje. To teraz jak ja coś sprzedałąm to tez aktywować musze 1 gorszem?? Bo dzis było ze nie masz pełnej aktywacji i alegro poprosiło aktywuj, ja kliknełam i wyskoczyło zlec wypłąte i dałam. Nigdzie nie widniało ze mam wpłącac 1 grosz. czy jak jest zlecona wypłata to to dojrze jest aktywne mimo ze nie wpłacałam tego 1 grosza? Bo ja robiłam tylko do tej pory wpłaty za aukcje przez paya wiec tym chyba potwierziłam ze to moje konto-dzis to całe pay nie prosiło o wysyłąnie 1 gorsza. a konto na alegro mam wpełni aktywne bo mam same pozytwne komentrze za aukcje a sprzedałąm pierwszy raz i nie wymagało 1 grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×