Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakej5

JAK UJĘDRNIĆ CIAŁO?

Polecane posty

Gość jakej5

Witaam, Ostatnio sporo schudłam, ważę teraz 45 kg. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie moje niejędrne ciało :P Jak uważacie, czy skakanie na skakance wystarczy aby ujędrnić ciało? Dodam, że zdrowo się odżywiam,nie jem słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skakanka ? Chyba żartujesz By ujędrnianie potrzebujesz ćwiczeń silowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczenia siłowe i masaże ciała- np. masaż na sucho szczotką do mycia, masaż bańkami chińskimi, masaż szorstką rękawicą -coś co pobudzi krążenie. Do tego jakieś kremy ujędrniające. Ja odkąd ćwiczę i się masuję to widzę dużą poprawę, cellulit jest teraz tylko widoczny po ściśnięciu. A skóra jest jędrniejsza i bardziej napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam ćwiczenia na orbitreku, sama mam od pół roku i schudłam już 10 kilo nie tylko na brzuchu, znacznie ujędrniłam swoje ciało i dodatkowo polepszyłam swoją kondycję. zrobiłam się bardziej aktywna, w weekendy już nie chcę tylko odpoczywać w domu, a mogę bez większego zmęczenia spędzać czas na mieście. polecam orbitrek elektromagnetycny SG-330E Sapphire Galaxy II który sama posiadam. jest cichy w porównaniu do tych na których ćwiczyłam wcześniej na siłowni i można spokojnie przy nim obejrzeć jakiś film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te orbitreki można kupić gdzieś w markecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może są w Decatlonie np. ale ja kupiłam swój przez internet w sklepie ABC Fitness. sprawna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam velasmooth - to są b intensywne masaże na całe ciało. Działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ujędrnienie ciała bardzo dobre są wszelkie masaże próżniowe lub podciśnieniowe. Sama chodzę ostatnio na dermomasaż i już widzę że skóra robi się bardziej napięta i mniej zwiotczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są Derma Rollery! Polecam ze sklepu yourspa.pl ! Działają świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposob na ujędrnienie ciala to dermomasaż podciśnieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no własnie -takie cos podobnego jak u p. Darka z gabinetu www.masaz.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! dobrym sposobem na ujędrnianie ciała jest oczywiście intensywna aktywność fizyczna. jednakże, warto również wspomagać się od środka. można to zrobić za pomocą różnego rodzaju suplementów. ja się też "ujędrniam" :) dużo ćwiczę i wcinam suplementy. korzystam ze strony www.g-suplements.pl polecam, zerknij sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia na siłowni,pływanie w basenie i sauna pomaga ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jest skorzystać z szeregu zabiegów ujędrniających na ciało i twarz w gabinecie kosmetycznym http://www.doktorafrykanska.pl. Ja skorzystałam z takich zbiegów w gabinecie dr Afrykańskiej w Szczecinie i moje ciało jest piękne, jędrne, promienne. Zapomniałam już co to znaczy cellulit i fałdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judetege1981mojcw
Najlepsze są Derma Rollery! Polecam ze sklepu yourspa.pl ! Działają świetnie Jasne http://ref.pw/MKC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłaolka
Najlepiej masażami plus dobra dieta, ćwiczenia regularnie. Ja do mojej diety dodaje zieloną kawę max dobrze spale tkankę tłuszczową. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaror
Trzeba cwiczyć ,dobrze się odżywiać i na pewno pomocne są masaże dla naszego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniaww
ćwiczenia regularnie to na bank bez tego to nic nie osiągniemy można też wspomagać się suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORD4SPORT
Prowadzimy 5 salonów w Polsce, ze sprzętem fitness i siłowym. Profesjonalnie doradzimy i chętnie pomożemy dobrać najlepszy sprzęt, tak aby nie było problemów z motywacją, a ćwiczenia sprawiały przyjemność. Jeśli chcesz kupić dobry sprzęt do ćwiczeń zapraszam do kontaktu na mój numer telefonu: 22 841 00 12 lub mail warszawa@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to masaże i ćwiczenia na siłowni mogą ujędrnić nasze ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinapol
Hejka , miłaolka napisz jak u Ciebie z waga i od kiedy stosujesz zieloną kawę max. U mnie waga stoi w miejscu i skłonna jestem kupić sobie ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT bardzo fajne ćwiczenia na których dobrze spalasz tkankę tłuszczową do tego siłownia. Myśle , że mega ważną sprawa jest regularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiii
Chodze rownież na zajęciaTMT mam bardzo fajną instruktorkę oj można się zmęczyć bankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same ćwiczenia mogą nie wystarczyć ;( oprócz zdrowej diety i odpowiednich kosmetyków zdecydowałam się na zabieg Wonder Shape w Klinice La Perla. Wybrałam opcję z kawitacją, która trwała około godzinki. Co najważniejsze zabieg nie był bolesny a mój brzuch i uda są gotowe na lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×