Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kicik16

Rodzice i chłopak ...

Polecane posty

Cześć. Mam 16 lat, mój chłopak 23 (wiek rocznikowy). Jest między nami 7 lat różnicy. Jesteśmy razem pół roku. Znamy się od 9 miesięcy. Jest nam razem dobrze.. Mój chłopak nie namawia mnie do seksu ani niczego takiego.. Bardzo się bałam, że będzie nalegał i miałam wątpliwości czy z nim być. Jest bardzo czuły, opiekuńczy. Rodzice zabraniali mi wiele razy spotkań z nim. Przychodził do mnie. Mój tata z nim rozmawiał, mówił, że jestem młoda, że mamy być rozważni. Jest już lepiej, rodzice sami mi mówili, że nawet jak mi zabronią to i tak będę się z nim spotykać. Od paru miesięcy (2-3) zaczęliśmy się spotykać także u niego. Teraz ciągle jest u niego, ponieważ mój dziadek go nie akceptuje (mieszkamy z dziadkami) i chodzę do niego. Dziadek groził i wgl, ale to inna sprawa.. Chciałam zapytać co o tym myślicie, o nas, o naszym związku. Nie robimy nic złego, nie wkłada mi łap w majty ani nic. Chciałabym także zapytać jak namówić rodziców na częstsze spotkania z nim.. Bo widzimy się dwa razy w tygodniu tylko. sobota lub niedziela i jakiś dzień w tyg.. Brakuje mi go, dlatego od pewnego czasu okłamuje rodziców, że idę do koleżanki, a tak na prawdę idę do niego i widzimy się 3 razy, czasem nawet 4 w tygodniu. Chciałabym nie okłamywać rodziców, ale boje się im powiedzieć, że idę do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×