Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25ciolatkazzacieciem

Chcę schudnąć 5 kg w miesiąc.

Polecane posty

Gość gość
ja tez chce 5 kg wiec od 2 stycznia daje sobie czas na te 5 kg do 15 lutego :) mam nadzieje ze bedzie wtedy skutecznie i bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jaka diete robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się obawiam po ścisłej diecie efektu jo -jo ma ktoś pomysł jak to pokonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia11
Aby tego uniknąć trzeba sobie uświadomić, że dieta odchudzająca to styl życia. Jeśli chcesz zachować efekty na stałe musisz mieć świadomość, że zmiana złych nawyków żywieniowych i diety powinna towarzyszyć Ci na co dzień. Nie tylko w okresie tego miesiąca, tylko cały czas. Jeśli wrócisz do starych nawyków i diety to efekt jojo na pewno się pojawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynakoral
ja polecam regularnosć i zmianę stylu życia, czyli zwracam uwage na to co jem ,najlepiej gotowane rzeczy , ćwiczę kilka razy na tydzien . Mogę dodać do swojej diety zieloną kawę max , która doda mi energii i dobrze spali tkankę tłuszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemelia
Zmiana stylu życia to na pewno. Plus wgl więcej trzeba się ruszać i zdrowiej jeść. Mi to uświadomiła dopiero dietetyczka. Kuzynka mnie namówiła na wizytę u pani Moniki Górzyńskiej i to przyniosło efekty i nadal przynosi. W ciągu miesiąca straciłam 4 kg, więc to jak dla mnie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam konsultację z dietetykiem. U mnie wyrzucenie z diety kilku produktów i wprowadzenie regularności w posiłkach, zdziałało cuda. Waga sama zaczęła spadać, a ja przestałam się czuć taka napuchnięta. Bez pomocy dietetyka nigdy bym na to nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa dieta jest dobra, ale jeśli za szybko dostarczasz pokarm do organizmu, to niewiele zdąży się wchłonąć. Wtedy musisz zjeść więcej, żeby dostarczyć Twojemu organizmowi to co najbardziej potrzebuje. Jeśli będziesz jadła we właściwy sposób, to wtedy zadbasz o zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu. A dodatkowo zrzucisz kilka zbędnych kilogramów. Poza tym takie wolne jedzenie powoduje, że ślina w jakie ustnej rozbija tłuszcz zanim on jeszcze dotrze do żołądka. W ten sposób wszystko zostaje spalone i nic się nie odkłada. Dostrzeżesz zalety tego jedzenia jeśli poczujesz, że Twoje ciało dostaje więcej witamin a Ty nie musisz zjadać całego talerza, żeby się najeść. Poza tym jeśli Twój żołądek dostaje pokarm już częściowo strawiony, to ma mniej pracy wobec czego jest mniej obciążony i narażony na występowanie alergii pokarmowych. Znaczenie ma też kolejność w jakiej jesz pokarmy. Pokarmy, których nie strawisz mogą zgnić w Twoim żołądku i wywoływać różne choroby. Podobnie bywa z trawieniem białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewauh67
Hmmmm, wiele jest środków na odchudzanie, ale które są skuteczne? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteo
Ja korzystam z wyzwania http://tomekg.myvi.net/ i raz, że chudnę dzięki wsparciu i różnym programom ćwiczeń. Oczywiście nic nie płace, to mam szansę wygrać nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAriNA2598
Ja jestem od miesiąca na tabletkach African Mango, na razie 5 kg w dol, jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Dodam że miała problem z nawaga po ciąży więc dla mnie to jest już chyba ostateczna deska ratunku po ciąży. Polecam tabletki które stosuję http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklamy na wszystkich topikach, eh,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zielony jęczmień Green Barley Slim, który hamuje łaknienie, spala tkankę tłuszczową, odkwasza organizm i pobudza pracę jelit. Ja stosowałam go wraz z dietą i ćwiczeniami i efekt to 15 kilo mniej w 3 miesiące i znaczna poprawa wyglądu skóry i kondycji włosów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fittea
http://go-slim.pl/ ma zdecydowanie szersze działanie i jest skuteczniejszy, wystarcz poczytać sobie opinie na stronie oraz porównać składniki. W miesiąc schudłam 8 kilogramów, dodając do tego dietę oraz bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkropla
W styczniu minie rok jak skutecznie zwalczyłam swoje kilogramy.Stosowałam Foreverslim okazuje się że akurat te tabletki odchudzają trwale.Jeżeli miałabym kiedykolwiek stosować tego typu tabletki znów zastosowałbym Foreverslim.Ale myśle że nie będzie to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniksenia293
Rok minął od mojego odchudzania i waga mi nie wzrosła, a odchudzałam się z African Mango http://szczupla-kobieta.pl teraz wiem że to mój najlepszy wybór co do odchudzania się bo wcześniej miała same upadki ;/ a teraz ciesze się moim wyglądem. Zgubiłam 32kg w 4 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×