Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25ciolatkazzacieciem

Chcę schudnąć 5 kg w miesiąc.

Polecane posty

Gość gość
?????????????????????//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantaa
ja tez mam 5 kg, dzis mialam zaczac odchudzanie a objadlam sie ciastkami na snaidanie eh,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w aptece albo na allegro, można je też dostać w drogeriach Rossmann i Natura, ale tego nie jestem pewna, możesz rozejrzeć się na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie kupilam zielona kawe w tabletkch , jak ja skoncze to pomysle nad ta, nie chce tyle mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda212
Dzięki aloza za informacje. Może spróbuję w podobny sposób to stosować i może moja waga lekko spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adu
To musisz według mnie , sporo ćwiczyć , mniej jeść , zrezygnować z tłuszczy i cukru. Po obiedzie na pobudzenie trawienia wypić slim coffee . Schudłam ponad 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dużo słyszę pochlebnych opinii na temat tej kawy Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelka
Moim zdaniem nie zdrowo! I nie uda się na stałe....Lepiej przejśc na Pyszną dietę i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Dziękuję za wzmiankę o Slim Coffee! Kawa ta w istocie wspomaga trawienie, ale również wpływa na metabolizm węglowodanów, dzięki zawartości morwy białej. Polecamy ją wszystkim, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała, a jednocześnie nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki kawy. W przypadku pytań - zapraszam. Chętnie na wszystkie odpowiem! Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilka4
Pani Katarzyno a czy osoby z cukrzycą takie jak ja mogą bezpiecznie pić Slim Coffee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simciia
nie lubie smaku kawy, w ogóle jej nie piję, więc to chyba nie dla mnie. zdecydowałam się na suplement http://slimtox.pl/ .biorę się ostro za siebie i planuję zrzucić 4-5 kilogramy w najblizszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklama tych tabletek. wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aania1991
Bilka4 też jestem diabetyczką i piję SlimCoffee Diabetic - specjalnie dla nas cukrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najlepiej jest na diecie gotowej którą zamawiam sobie z Oryginalnych Przepisów, mam dietę 1500 kcal, jem zdrowo, regularnie i to chyba jest klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikana67
Czy kawa slim coffee ma jakieś skutki uboczne . Czy były badania pod tym kontem przeprowadzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Odpowiadam na pytanie @bilka4. Z myślą o diabetykach przygotowana została Slim Coffee DIABETIC. Polecamy ją wszystkim, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała, a jednocześnie nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki kawy. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarczka17
Pani Katarzyno a każdy może pić slim coffee? Mam 17 lat i nie wiem czy mogę ją stosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkol
Ja schudłam ponad 5 kg , zmieniając tylko sposób odżywiania . Zaczęłam gotować wszystko na parze . Idealna sprawa chudnie się bez diet . Można jeść wszystko tylko gotowane na parze. Tak mi to odpowiada że wyrzuciłam stare garnki i kupiłam jeden a porządny pfilipiaka. Dodatkowym atutem takich posiłków jest to że widocznie poprawia się zdrowie i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspertslimcoffee
Dobry wieczór, @Tarczka17: Niestety, Slim Coffee powinny spożywać tylko osoby pełnoletnie, ale do 18tki już niedaleko ;) W razie pytań, chętnie pomogę. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia11
Jeśli chodzi o temat wątku to 5 kg to optymalna waga, którą można w bezpieczny i zdrowy sposób zrzucić w ciągu 1 miesiąca. Wszystkie inne metody, które gwarantują, że można schudnąć 20 kg w ciągu 2 tygodni są oszustwem lub po prostu mają na celu zaszkodzić zdrowiu osoby odchudzającej. Można schudnąć wprowadzając kilka ważnych zmian w diecie. Głównie chodzi o nawyki żywieniowe. Kilka najważniejszych, nieprawidłowych nawyków zostało opisanych w tym miejscu: http://supershape.pl/nieprawidlowe-nawyki-zywieniowe/ Są 2 części poświęcone temu tematowi. Warto przeczytać i dowiedzieć się co można od razu zmienić w codziennej diecie i stylu życia. Zamiana białego pieczywa na ciemne oraz wyrzucenie z diety ziemniaków może mieć korzystny wpływ na gubienie kilogramów. Przekonaj się jak ta drobna zmiana wpłynie na Twoją wagę. Będziesz w szoku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarczka17
Hmmm, do 18-stki już tylko 2 miesiące :) Dziękuję za informację, ale zaryzykuję i zacznę już wspomagać się slim coffee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspertslimcoffee
Dzień dobry, Nie pochwalam, ale powiedzmy, że na 2 miesiące mogę ewentualnie przymknąć oko ;) W razie pytań, chętnie pomogę. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie africanmango.pl/teraz-na-pewno-schudniesz/ jest napisane, że stosując te tabletki można 11 kg zrzucić w 6 tygodni. Warto jest jednak wprowadzić jakąś dietę i zacząć się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
an ja chce choc kilo na miesiac , a tu nic nie spada, pomimo z esie nie objadam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce do swiat ze 3 kg, tyle mi zostalo, ale nie wiem czy sie uda, krotki czas a ostatnie kg słabo leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mi by się przydało schudnąć parę kilo. Może spróbuję tej slim coffee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPADAJ Z TYMI LINKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×