Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

projekt ogrodu

Polecane posty

Gość gość
No właśnie zbliża sie wiosna więc czas pomyślec o ogrodzie. Ja już zaczęłam myśleć. Zleciłam projekt firmie garden-jaroslaw.pl, powiedziałam jakie są moje oczekiwania i zaprojektowali wszytsko tak jak prosiłam, teraz tylko czekamy na cieplejsze dni i zaczynamy pomału realziację, juz nie moge sie doczekać. Projekt wygląda cudnie, mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna3
moj ogród projektowali Rock&Flower Studio, zdecydowałem się na nich bo maja ogromne doświadczenie i ciekawe portfolio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszaartystki
Projektowaniem mojego ogrodu zajeła się firma Chmiest Pracownia Architektoniczna z Krakowa i jestem bardzo zadwolona :) o nic nie musiałam się martwić i wszystko wyszło zgodnie z moją wizją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zaprojektowanie ogrodu mogę polecić Centrum Ogrodniczne Ogród-Dom z Niepołomic (to jest blisko Krakowa) www.ogrod-dom.pl z którego usług korzystałam. Mają naprawdę bardzo fajne pomysły i pomagają wybrać ładne rośliny – o istnieniu niektórych z nich nawet wczesnej nie wiedziałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładanie ogrodu zleciłam firmie "Ogrody od A do Z" z Koła, jestem bardzo zadowolona z tego co zrobili. Zaproponowali mi wiele świetnych rozwiązań jak np. zamontowanie automatycznego systemu nawadniania ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebrels
Jako doskonały przykład - http://www.twojogrodnik.pl/pl/piekne-ogrody Uważam, że ogród należy dopasować pod budżet i oczekiwania. Nie może być przesadzony, ale też powinien nie wymagać od nas poświęcania mnóstwa czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishaaw
Szukalismy z mezem architekta ktory zaprojektowalby Nam ogrod, mamy spora dzialke, a ja zawsze marzylam o pieknym kolorowym ogrodzie.. Slyszalam ze bardzo dobra opinia cieszy sie firma z Gliwic designoff.com.pl, realizuja projekty tez online, zaprojektowali Nam ogrod i rzeczywiscie sa godni polecenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z całego serca nawadnianie automatyczne do ogródu, mega wygoda, bardzo duzo wody się oszczędza no i czasu. :) ja miałam projekt i częsci od frimy Tanake, bardzo porządna firma z profesjonalnym podejsciem https://nts.tanake.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam nad ogrodem zimowym. Ma ktoś z Was u siebie w domu? Obejrzałam sobie realizacje na stronie www.ogrody-zimowe.org i coraz bardziej przekonuje się do tego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas świetnie spisała się ekipa z firmy www.lawendowyogrod.waw.pl, robili nam ogród dwa lata temu, sporo pracy i serca w to włożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektowaniem ogrodów zajmuje się firma www.ogrodslaski.pl ze Świerklańca, do każdego projektu podchodzą indywidualnie, mają własną szkółkę krzewów ozdobnych. Każdy projekt uzgadniają dokładnie z klientem więc spełnią Twoje marzenie o pięknym ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się zgłosić do www.gardenphilia.com oni mają fajne programy, gdzie można projektować ogrody nawet samodzielnie. Ja dzieki nim sama zaprojektowałam sobie cudowny ogrod za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fila13
Jak piękny ogród to tylko z basenem! Koniecznie sprawdź baseny PoolsFactory na landing.poolsfactory.pl. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofia80
Jeśli projektujesz ogród, zaplanuj od razu basen! Nie pożałujesz :) Mamy taki z PoolsFactory i bardzo sobie chwalimy. Każdy ma teraz niezłą kondycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakt z rzetelnym i sprawdzonym biurem projektowym z pewnością pomoże Ci zwizualizować pomysł. Ja pół roku temu projektowałem swój ogród z pomocą - http://www.pejzazogrody.pl/ i tych fachowców zdecydowanie mogę Ci polecić. Na małej powierzchni udało nam się zrealizować dokładnie wszystko tak jak chciałem. Byli otwarci na propozycje a jednocześnie pomogli w dopięciu pewnych szczegółów, dzięki czemu wszystko wygląda spójnie i do siebie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej znajomej ogród projektowała firma www.w-moim-ogrodzie.pl. Jest bardzo z nich zadowolona, a ogród na każdym robi bardzo duże wrażenia. Mają wiele cudownych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homple
Dobry przykład projektu - http://www.lukas-garden.pl/ Ogólnie ładne ogrody nie muszą się od razu wiązać z kosmicznymi kosztami, bazujcie na gotowych rozwiązaniach, wiele elementów możecie wdrożyć samodzielnie i docelowo powinno wyglądać to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba udac sie juz do specjalistow jezeli sama nie masz tego zmyslu i doswiadczenia, osobiscie w tym temacie smialo moge polecic www.apark.com.pl projektuja niesamowite ogrody i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ogrodem zajmowała się firma Rock & flower studio z poznania. Jestem wymagającą klientką i obawiałam się zgrzytu podczas współpracy, jednak się myliłam. Współpraca szła pomyślnie, a firma zajęła się wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas projekt ogrodu wykonał pani z Pracowni ABEGOR z Krakowa, wszystko wyszło przepięknie! I cenowo z tego co porównywaliśmy z innymi firmami wyszyło nas to bardzo tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam caly ogrod sobie ogarniam sama. Piekne drzewka owocowe i ozdobne maja w www.drzewkawaleczek.pl ja obie zorganizuje caly sad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zawsze można samemu, ale na pewno nigdy nie zrobisz czegoś tak dobrze jak ktoś kto się na tym zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zdecydowałam się na ogród domowy. Marzył mi się już jakiś czas, znalazłam świetną firmę www.budmix.eu z Wadowic, która tym się zajmuje. Już nie mogę się doczekać jak będzie gotowy i będę miała gdzie spędzać wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić firmę, która kompleksowo zajmuje się aranżacją ogrodów i do tego sprzedają kostkę i całą taką galanterię betonową. Tu możeci zajrzec i wszystko sobie zobaczyć: http://brukarstwoarkadia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pięknych projektów ogrodów wyciągnąłem pewien mega pomysł. Mianowicie zielone ściany GardenSpot - zobaczcie jak pięknie zastosowałem je w domu.. ;) Koszt niedrogi, a efekt zwala z nóg! GardenSpot to coś dla prawdziwych ogrodników Zdjęcie - http://i.imgur.com/BPZLoNN.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pasją
Sama możesz zająć się wykonaniem takiego ogrodu- jeśli masz do tego zamiłowanie to na pewno sobie poradzisz. Zacznij od najważniejszych kwestii takich jak wyrównanie działki oraz ewentualne jej ogrodzenie czy też zamontowanie balustrad balkonowych i tarasowych. Więcej szczególnie przydatnych porad znajdziesz na stronie www- http://schmiedeeisernen-zaun.de/2016/05/23/schoen-und-sicher-balkon/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli komuś marzy się prawdziwa metamorfoza, to nie jestem pewna czy sobie sam poradzi. Ja w końcu mam ogród z prawdziwego zdarzenia, a projekt zamawialiśmy przez tą firmę http://www.gardenphilia.com/ . Architekci z tej firmy tworzą różne programy do projektowania ogrodów przydomowych, które uwzględniają nawet zmiany sezonowe i symulację zacienienie. Moim zdaniem super sprawy. Jeszcze nie trafiłam na lepszy program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam ogród projektowała firma z Katowic Floart Bujakowski http://www.floart-bujakowski.pl/ . Rewelacja jak doprowadzili nasz zaniedbany ogród do stanu używalności. Jest piekny, w końcu. W końcu nasz ogród ma dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się marzy sauna w ogrodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×