Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

meble

Polecane posty

Gość gość
Ja uważam że jeżeli chodzi o meble to nie ma co oszczędzać bo w końcu mają służyć latami. Muszą być ręcznie i starannie wykonane. Ostatnio z mężem kupiliśmy piękny komplet tapicerowanych do salonu w Scarlett www.scarlettmeble.pl i na pierwszy rzut oka widać że to solidność. Na pewno nigdy nie chciałabym mieć mebli z sieciówki bo oprócz jakości mało przyjemnym jest posiadanie czegoś co ma u siebie w domu co drugi Polak. Naprawdę nie ma różnicy czy wyda się od razu więcej na lepsze czy potem na nowe bo poprzednie są stare i do niczego. Oszczędność w tym przypadku nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie i nie drogo można się urządzić salon kupując meble w salonie Łuk-Pol z Gniezna Kiszkowska 8, wzory raczej nowoczesne, solidnie wykonane posiadam narożnik i ławę. Mogę polecić www.meblelukpol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam meble zawsze w salonie Agata - one sa naprawde swietne. A do tego salony sa naprawde swietnie wyposazone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w Kieleckiej Fabryce Mebli i jestem bardzo zadowolona. Jak za tą cenę to zasłużone 5 na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawitka1990
Trafiłam na stronę Kieleckiej Fabryki mebli kilka dni temu i znalazłam kilka mebli które by pasowały ładnie do mojego mieszkania. Kupował ktoś od nich szafe lub komode? jak z jakoscia wykonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@annawitka1990 kupowałam 1.5 roku temu wiec moge co nieco sie wypowiedziec - jakos wykonania jest w porzadku, nie zauwazylam zadnych niedorobek czy " taniosci" w ich wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kieleckiej to dobry wybor ;) duzo czytalam w necie zanim zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×