Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czeeekoooladaaa

Jeśli facet mówi, że nie szuka związku, to znaczy

Polecane posty

Gość defff
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet mówi, że nie szuka związku, to znaczy, że nie szuka związku. Jak facet mówi, że chce mu się srać, to znaczy, że chce mu się srać. Jak facet mówi, że chce mu się spać, to znaczy, że jest śpiący. Faceci są prości, ponieważ postępują logicznie. Kobiety są skomplikowane, mężczyźni ich nie rozumieją, kobietę może zrozumieć jedynie inna kobieta. Dlatego tak się nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSytuacja
Haha, jesli faceci sa prosci to ja zostane zakonnica!!! Ile razy slyszalam taki tekst ze on chce byc sam, ze nie szuka zwiazku bla bla bla... a po niespelna miesiacu z panienka za raczke latal po miescie... tak samo jak i moj ex, ze nasz zwiazek nie ma sensu bo on sie podobno nie nadaje do tego typu znajomosci takie walenie kotka za pomoca mlotka... a jak przyszlo co do czego to po 6 dniach spotkalam go z nowa dziewczyna. Faceci to najbardziej skomplikowane istoty, oni sami nie wiedza czego do konca chca mimo ze w glowach tysiac mysli na sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo kombinujecie jak facet mowi, ze nie chce to nie chce. U nas tak znaczy tak a nie znaczy nie. Nie ma vo dorabiac do tego filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i jestem prosty. Każdej mówię prawdę, że chcę jedynie sexu. I tak jest! Nigdy niczego więcej nie chciałem. Co więcej bowiem może dać kobieta? Jakie tam z resztą dać? Trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby było przyjemnie w łóżku. Bo co wy robicie? Nogi na bok, albo wypinacie du/pę albo lacha. No rzeczywiście... Tak naprawdę, to dobra w łóżku jest jedna na 10. Także seksić się z wami można i nic więcej. Jest jakaś chętna na takiego chama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Singiel
Mam 33 lata jestem przystojnym facetem ładnie sie ubieram,zarabiam też nieźle.Nie szukam i nie bede szukał mam 1 zwiażek nieudany razy 3x (ja to sie mówi nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki:) ) owszem byłem po tych rozstaniach w pubach z kumplami na imprezach gdzie się łasiły ale te 25 lat lat to maja jedno sponsor ,kasa i nic wiecej :////////. Takie sa w dzisiejszych czasach drziewczyny ://// to było 3 lata temu :/// Powiem tak wole walic konia niż znalezc dziewczynę która ma siano w głowie ://// Mam 3 znajomych cosą po śloubie około 10 lat i szykują sie rozwody :/// same probelmy mają :///// Dziejszych czasach jak bym miał oddac sowjego potomka (plemnika) jakiejs dizewczynie która nie ma pojecia o życiu to tylko bym zrobił krzywdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jets taka, ze jesli facet mowi,ze nie szuka zwiazku to zwyczajnie klamie On szuka...ale nie z Toba :) A jest zbyt mily,zeby powiedziec to wprost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie jest niedojrzaly emocjonalnie/ zostal skrzywdzony i odgradza sie od uczuc/ nieuswiadomiona trauma z dziecinstwa/ nieprawidlowe relacje z rodzicami we wczesnej fazie rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×