Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czeeekoooladaaa

Jeśli facet mówi, że nie szuka związku, to znaczy

Polecane posty

Gość Czeeekoooladaaa

że nie szuka związku, czy szuka ale z kimś innym. Czy może nie szuka, bo myśli ciągle o ex. Czy jeśli jesteście na etapie "nieszukania" to nawet najwspanialsza kobieta nie jest w stanie was jakoś podkręcić, tak żeby ten etap się skończył.. Czy w ogóle nie ma żadnych szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe, ze nie szuka, bo np. ma stałe towarzystwo wolnych jak on facetów. W jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
29...faktycznie, ma sporo wolnych kmpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze woli byc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
jak nie szuka to moze po prostu nie chce mieć dziewczyny moze chciec byc sam nie musi przecież , moze jakby sie jakaś wyjatkowo śliczna trafiła to moze by zmienił zdanie a moze i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
czyli musiałaby byc wyjątkowo śliczna...ale to pojęcie względne przecież, każdemu co innego się podoba..tak rozmyślam. To ja chyba nie jestem dla niego wyjątkowo śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
mozliwe że nie, moze jesteś tylko ładna :) takie wyjatkowo śliczne ja np widze na ulicy max raz na miesiąc , on pewnie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
On z resztą też nie jest ani wyjątkowo przystojny ani wyjątkowo zaradny ani wyjątkowo bogaty ani wyjątkowo inteligentny. Ale jest przystojny, inteligentny, jakośtam sobie radzi. Jest za to wyjątkowo męski. Powinnam dać sobie siana z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
czas pokaże trudno przewidzieć co bedzie :) powodzenia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
dzięki;) niestety coś mi się wydaje, ze w jego przypadku czas nic nie pokaże, chociaż twierdzi, że czas jest najlepszym doradcą. Ja tak nie uważam. Jakby coś miało z tego być to by było, takie odgrzewane kotlety nie są już dobre...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
szczególnie, że go nie widuję i raczej przez przypadek na siebie nie wpadniemy na ulicy, chociaż kto wie.. Ciekawe czy możliwe, zeby bez mojego udziału, i bez kontaktu ze mną może mu się nagle coś w głowie poprzestawiać i zmieni zdanie. Chociaż mi tłumaczył wielokrotnie czemu nie, ja jakto kobieta doszukuję się prawdziwej przyczyny..co może myśleć facet gdy mówi coś takiego...oczywiście przewiduję najgorszy scenariusz, bo w resztę jakoś nie chce mi się wierzyć. Może dlatego, że to ja sie nakręciłam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wierzę, że facet nie szuka związku, bo każdy potrzebuje bliskiej osoby. Pewnie kogoś innego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
wcale nie , na przykład ja raczej nie chce nikogo mieć i chce być sam bo to mi pasuje :) jest coś takiego jak powołanie do życia w samotnosci :) dlatego ja jego rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
Ja tego nie rozumiem!!! Nie brakuje Ci bliskiej osoby, dziewczyny, sexu??? Nie rozumiem. On też tak mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
czasami troche ale w sumie to niewiele , moją życiową pasją są samochody i to mi wystarcza :) daje mi to radosć , siedze przy aucie całe wieczory nieraz :) sexu troche nieraz brakuje przyznam ale chwilowo, pooglądam sobie filmik na necie i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
nie dla wszystkich ludzi zwiazki są takie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
a więc i życie uczuciowe nie jest ważne, co robisz w tym dziale? To jest hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienkowy demon z psychoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
mam rodzine to mi wystarcza :) rodziców których bardzo kocham :) z mamą zwłaszcza całe dni spędzam :) fajną siostre i to mi wystarcza, mówie szczerze :) nie wiem co w tym takiego dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
A w jakim Ty jestes wieku? Bo ten "mój" 29, optyka się zmienia z czasem, chyba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
no czekoladka nie kończ dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeeekoooladaaa
mogę kontynuować ale ja się Tobie nie dziwię wcale. J ateż w wieku 23 lat, gdzie o jakichś związkach myślałam!!!!!! W życiu:) Ja chciałam studiować, podrózować, poznawać facetów, romansować, gdzie mi były w głowie związki... Ale pare lat minęło I skonczylam studia, i wyjezdziłam sie, poznawalam facetow, romasowalam i co z tego. Nic prócz wspanialych wspomnien:) To już tak jest w tym wieku, teraz jakbym chciała to tak srednio jest z kim wyjsc gdzies, przyjaciolki sie porozjezdzaly po świecie, kolezanki pohajtaly, reszta nie wiem, nie znam... Już nie ma miejsca na takie rzeczy, czlowiek chciałby miec kogoś przy sobie, na stale, komu mozna zaufac z kim mozna dalej "robić przygody". A ten gość, ten "mój" powiedzial mi że nie szuka zwiazków. I nie wierzę mu..moze przez to, że ma tych wolnych kumpli i żyje dalej tak jak ja do nie dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze nie jestes w jego typie, ale pisze sie na seks z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie musi byc piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma kogos innego na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby doszukują się jakichś podtekstów, bo nie mogą uwierzyć, że ktoś nie nie chce być w związku, dla nich to niepojęte, bo mają inaczej skonstruowane mózgi. Ja na przykład nie chcę związku, bo chcę być wolny, mieć święty spokój i móc spotykać się z różnymi kobietami od czasu do czasu :) A jestem po trzydziestce. I naprawdę dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
ale mi nie chodzi ze ja nie chce związku tylko ja raczej wogóle dziewczyny nie chce bo jakoś mnie to mało bawi, to dobre na kilka dni mi sie to szybko nudzi jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×