Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dekalogowata

Tak ciężko znaleźć wolnego przystojniaka w tym mieście.

Polecane posty

Gość a to tylko JA
Myślałom żeś twardsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pijam kawy
niunio mamy ze sb coś wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek n
Jestę całkiem przystojny i gdybyś chciała się umówić to jestem gotowy na różna propozycje. Daj znać jak tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za dałn :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Dekalogowata zejdź na ziemie. Nie wszystko to co piękne oznacza dobre. Czasem od pięknym opakowaniem kryje się tandetny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w pytę
W tym mieście jest duża konkurencja. Powiedzmy sobie szczerze - Twoja uroda d**y nie urywa. Celuj w przeciętniaków to odniesiesz sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestęm piekny i uroczy ah popacz w moje oczy, jam brunet tak powabny i jedwabny, zaopiekowalbym sie twymi sfrustrowanymi, spietymi posladami, serenady spiewalbym ci pod balkonem w kapeluszu z mandolina jak Antonio Salvadoro Fernandino Conchicie Wurst, napelnilbym wanne twą czerwonymi rozami, abys zrelaksowala swe umęczone cialo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspector Clouseau
Ja pierdzielę - wreszcie znalazł się odpowiedni adorator :) Dobrze zrobiła dziewczę zamieszczając na kafe swoje matrymonialno-seksualne ogłoszenie. Łap go mała zanim jakaś inna potwora sprzątnie ci go sprzed nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla nieurodziwych
Łap się za pokracznych nieudaczników bo tacy są zazwyczaj wolni więc coś sobie chyba wynajdziesz z tego drugiego sortu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don ruchacz
Hehe :D chrzanić brzydkie laski. Po co starać się o pasztety skoro prawdziwe piękności same się proszą do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciskasz mi ogłoszenie, co? :classic_cool: Świetnie, ale niech głaszają się jedynie wysocy, ulegli pod każdym względem blondyni z niebieskimi oczami i niemiecką szczęką, prostym nosem oraz upodobaniem do gotowania i kotów. ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przeciętniakami rzygam, wszyscy chłopcy, z którymi byłam byli przystojni i nie zamierzam sobie zmieniać ststystyk. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież sama jesteś płaska, brzydulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam duzo przystojnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz facetów z upodobaniem do gotowania kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>wszyscy chłopcy z którymi byłam itd Ile ty masz lat ?50 plus? Kreujesz się na młodą dziewczynę a piszez jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zajebista do wyrzygania, typowy pustak z parciem na kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopaki widza ze i tak im obciagniesz kiedy tobie to rozkaza. A takiej nie bierze sie na dziewczyne tylko na szparke do pchania by nie bylo ni dnia posuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby tylko nie złapała wilka 1946 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby on jej nie złapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75627715865486545563744
moze czasami zbyt wulgarna, lubiaca przejmowac inicjatywe. Jest to osobowosc ciekawa, energiczna, szczera do bolu. Glowny atrybut to, autorka jest JAKAS. Czasami chamska, ale inteligentna. To nie jest przecietniara. Przy odpowiednim traktowaniu jej, wyda nawet piekne dzwieki. To jak z instrumentem ktory zle nastrojony charczy. Ciezko Ci bedzie znalezc obiekt Twoich westchnien, poniewaz polaczenie roznych cech zwlaszcza tych sprzecznych ze soba bardzo rzadko wystepuje w naturze. Szukaj wsrod indywidualistow samodzielnie myslacych, ale nie spotkasz raczej takowego o nietuzinkowej osobowosci w skupiskach ludzkich. Dlatego jezeli ktos wyda Ci sie nieciekawy, zajrzyj do jego wnetrza, bo ludzie czesto ukrywaja prawdziwa twarz ktora odbiega od norm spolecznych z obawy ze nie zostana zaakceptowani, wysmiani, odrzuceni. Ty sama tez ukrywasz emocje, wrazliwosc co by tylka nie miec w siniakach. Naturalny zapach drugiej osoby jesli przypadnie Ci do gustu, to bedzie to brakujaca polowka dla Ciebie przypisana z gory przez nature. Nie zapomnij o tym w halasliwym miescie przepelnionym hedonizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko twoja projekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu przeciętna do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×