Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skrojonynamiarewyobrażeń

Wieści z króliczej nory

Polecane posty

Gość Skrojonynamiarewyobrażeń

Łódź nasza płynie ociężale, Słońce przyświeca cudnie; Trudno sterować w tym upale, Wiosłować jeszcze trudniej; Niosą nas więc łagodne fale W złociste popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ręku trzymam kolorowego drinka, odurzona zapachem morza leżę i marze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrojonynamiarewyobrażeń
Szkoda. Gdyby było rzeki. Zapachem rzeki. Ta łódź przepłynie 5 mil, pewna rzeką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej :) Nic nie szkoda, ja wolę morze, Ty płyniesz rzeką. Życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicjo. Weź tę bajkę w dłonie, A potem złóż ją lekko W twoich dziecięcych snów ustronie I otocz ją opieką - Tak pielgrzym zwiędłe kwiaty chroni Zerwane gdzieś daleko. Pogubiłeś się w czasie. Lekkiego czwartku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Dlaczego nie podajesz autora tych słów? Albo chociaż nie bierzesz tego w cudzysłów? Wiesz,że to jest kradzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że autor jest tak oczywisty, jak to, że ziemia jest okrągła ? ;) Aaa nie, rozumiem. O edukację narodu Ci idzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Nie,o przyzwoitość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołyska buja się nad otchłanią, a zdrowy rozum podpowiada, że nasze istnienie jest tylko wąską szczeliną światła między dwiema wiecznościami ciemności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przesadzasz :), ale jeśli się mylę, to mnie też możesz pozwać ;) 👄 Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudnie, wirus dalej się rozprzestrzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Nie posiadam praw autorskich ani wydawniczych do "Alicji w krainie czarów" Oby wirus przyzwoitości rozprzestrzeniał się jak najszybciej i jak najszerzej Czego Państwu i sobie życzę OVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrojonynamiarewyobrażeń
Bardzo stary gościu - skoro tak kochasz się w truizmach proszę. Pierwsze sześć linijek tego tematu to cytat autorswta Charlesa Lutwidge'a Dodgsona (pseudonim Lewis Carroll) umieszczony w powiesci Alice's Adventures in Wonderland (Alicja w Krainie Czarów). Mam nadzieję, że potomni Dodgsona nie będą mnie ścigać za tak niecne wykorzystanie jego słów. Gdybyś jednak (bo jak mniemam masz się za posiadacza jednego z ostatnich sumień) sprawę chciał pchnąć - zgłoszenie na prokuraturze spraw karnych odpowiednio z Art.115., 116. upaipp i Art.24.uznk . Spokoju ducha życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Jeśli dla ciebie kradzież jest truizmem to proponuję samozgłoszenie do prokuratury zrobić Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrojonynamiarewyobrażeń
Skoro zapanowała tak miła atmosfera i dajemy sobie rady, przyjmij jeszcze jedna. Zanim komuś, zarzuciwszy kradziesz, dasz mentalnie w pysk, zważ rangę. Polecam kodeks karny oraz definicje czynu który mi przylepiasz. Lub dla spokoju ducha czarną herbatę i dobrą książkę. Nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was dajcie już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Dlaczego nie odpisywać? Jeśli zrozumiałeś wagę czynu to spokojnie możemy napić się cherbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
*a nawet herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatka ? Poproszę ;) Bardzo stary gościu waga czynu jest niewspółmierna do wytoczonej przez ciebie armaty :) Chociaż w sumie zabawnie to wszystko wyszło. Użyłeś słowa "przyzwoitość" w samym środku podobno jednego z większych w sieci "k***idołków" ;) Tak, wiem zbaczam z tematu, ale chcę Ci uzmysłowić, że literatura jest tworzona ku pokrzepieniu serc i umysłów. I w tym kontekście należy potraktować zacytowane fragmenty Alicji. Czy użycie fragmentu książki w celu jak wyżej, bez użycia cudzysłowu bo wiadomo, że te cholerne komórki to bestie złośliwe :P na forum takim jak to jest dla Ciebie kradzieżą ? Poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
A jak nazwiesz bezprawne rozpowszechnianie? Zgodnie Art. które podałeś? Wypadało chociaż wziąć w cudzysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ;) łagodnością nic się tu nie wskóra. Praworządny i moralnie nienaganny pod każdym względem bardzo stary gość, za wszelką cenę chce być na górze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Nie muszę Wystarczyło podpisać cytat A nie rozpoczynać szermierki na artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym razie po temacie :O A było tak obiecująco. Pytanie bardzo stary gościu :) Będziesz teraz łaził po forum i wytykał wszystkim brak cudzysłowów, czy miałeś chęć spieprzyć tylko ten temat ? Bo cytatów, bez cudzysłowu, czy wskazania źródła, to tu tu lata co niemiara. To znaczy ja je widzę, nie wiem jak Twoje oczytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I literaturę mam na myśli mówiąc o oczytaniu, nie znajomość kafe zsypu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Sam sobie "spieprzyłeś " temat Musiałeś wykazać się lepszą znajomością prawa? Nie każde zdanie musi być cytatem z wieszcza Od 16:50 ciągniesz tę farsę zamiast zakończyć ją uzupełnieniem cytatu Podnieca cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam topik ( czy tak się mówi ;) ?) - ciekawy temat "Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu, Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi, Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi, Omijam koralowe ostrowy burzanu." Adam Mickiewicz Stepy Akermańskie To tak a propos wakacji Miłego lata 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo stary gościu :) Kafe szkodzi. Nie uprzedzali Cię ? :) Nie rozmawiasz z nim, tylko ze mną. :) Wszyscy "normalni" faceci teraz oglądają mecz. :) A ja, próbuję wyciągnąć z Ciebie jakieś głębsze przemyślenia, daj boże wyłożone w zdaniu wielokrotnie złożonym. No przyznaj. Jest ciężko. :O Na szczęście skończyłam. :) Idę bo jeszcze posądzisz mnie o bycie Alicją. :P :D p.s. A. przepraszam za zakłócanie spokoju, ale sam widzisz, że to nie moja wina. To on, on jest wszystkiemu winien ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Brawo! Gratuluję! Już się czuję jak na morzu:) I samych przyjemnych przygód! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 19.48 ( od Stepów ;)) Dzięki bardzostaryvgościu ( też jestem bardzo stara i ...dobrze mi z tym :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Dobrze,że "normalni" wzięłaś w cudzysłów ,bo co jest "normą"? Takie "twory" wielokrotnie złożone nie pasują do tego miejsca:) Nie posądziłbym Cię nawet jakbyś się podpisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×