Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki alkohol

Polecane posty

Gość Aannkaa
Jesli chodzi o Weselna z Polanina to ja wybieram się na targi ślubne do Lublina za dwa tygodnie i będa się wystawiać, więc pewnie będzie mozna pooglądać te butelki grawerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wódkę Weselną http://www.wodkiweselne.pl/ Mają bardzo ładne butelki i możliwość ich personalizacji. Bardzo modny trend ostatnimi czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yemmi
Personalizowanie wesele jest w modzie i takie specjalne butelki z weselną wódką to super pomysł. Z tego co wiem w Poznianiu Targi Ślubne będą w styczniu 15 i tam się będzie Polanin wystawiał. Będzie można zobaczyć na żywo te butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeattka
Ja jestem z Rzeszowa i u nas targi są 21-22 stycznia tez sie wybieram, liczę ze Weselną z Polanina tam zobaczę, szczególnie te butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
22 stycznia? z Krakowa jest bliżej niż do Poznania. Przeglądałam te butelki Wóki Weselnej i są bardzo ładne, ale jednak wolałabym je zobaczyć na żywo bo to zawsze inaczej. Nie wiecie kiedy będzie jakiś plan stoisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem zawsze warto się wybrać na targi ślubne do któregoś z miast, teraz wiem że będą w styczniu w Poznaniu i Łodzi, tam jest zawsze ktoś od Wódki Weselnej, więc można od razu zobaczyć co i jak. Często jest właśnie Polanin, a mają fajne wódki, dobre, takie typowe pod wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłem na weselu gdzie była wódka weselna z Polanina i wódka Poniatowski. Teraz ten ostatni to mój ulubiony alkhol jeżeli chodzi o wódki czyste. Kolorowych raczej nie pijam, piwo częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Poniatowskim słyszałeś? dobra wódka, taka z wyższej półki. U nas jest na specjalne okazje. Z wesela została jeszcze Wódka Weselna, więc tą pijemy na okazje mniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cenowo ten Polanin lub poniatwoska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wina? co myslicie o winie na weselu? Podobno coraz wiecej osób stawia na stole rozne gatunki. Ja myslę żeby kupić , kolezanka doradziła mi sklep gdzie kupują w zestawach i doradzają co do gatunków i rodzajów i wyboru ogólnie https://winezja.pl/dopasuj-wino/wino-n co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyllwia_fl
Weselna Polanina to koszt ok 23,5 zł za 0,5 l no i wiadomo jak mam byc indywidualny grawer na butelkach to niecko drożej. Ale moim zdaniem i tak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaka
jesli ktoś decyduje się na weselna z polanina to najlepiej jest skontaktować się z p. Markiem - kontakt do niego znajdzie się na stronie i on doradzi co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×