Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pranie recznikow

Polecane posty

Gość gość

Witam, moze ktos wie co zrobic, aby reczniki po upraniu byly miekke i puchate?

Gość gość
Szczerze powiem że nie mam pojęcia......mam 4 komplety takich samych recznikow , piore zawsze w tym samym płynie i proszku i raz są szorstkie a raz puchate...O co w tym chodzi????

Gość gość
Może to zależy od płynu do płukania? Ja słyszałam, że warto troszkę dodawać także do prania, no a do płukania to normalne.

Gość gość
W tym rzecz, ze na stronach o poradach pisza, ze w ogole nie powinno sie dodawac do recznikow plynow do plukania, bo sklejaka petelki. I recznik robi sie sztywny. Ze zamiast plynu do plukania trzeba dodawac ocet. Czy ktoras z was tak juz kiedys robila?

Gość gość
Hej, ja prałam ręczniki dodając ocet i świetnie się sprawdził - były puszyste i doskonale chłonęły wodę. Zapach całkowicie wyparował, pachniały proszkiem. Poza tym, ocet sprawia, że ręczniki nie farbują. Płyny do płukania w przypadku ręczników zmniejszają ich chłonność, bo tworzą barierę dla wody.

Gość gość
Zgadzam się - do płukania ręczników nie należy dodawać płynu do płukania, bo nie będą chłonęły wody.

Gość gość
wyprasujcie beda miekkie, a ten ocet to do pralki lałyscie do pojemnika na płyn czy rozcieńczony z woda czy nie?

Gość Moni$ia

Polecam zakup suszarki bębnowej

rozwiaze to wasze problemy z ręcznikami i nie tylko

nawet najstarszy ręcznik zrobi się ponownie miękki i to bez użycia płynu do płukania 

Gość Jagna

Nie prac w temp wiekszej niz 60 stp., no i to zalezy od twardosci wody i jakosci recznika. Wiadomo inaczej wygladaje te za 30zl i te 4 razy drozsze

Z tego co słyszałam to trzeba prać w odpowiedniej temperaturze. Jednak niestety u mnie też się to nie sprawdza i ręczniki są twarde. Nie dodaję płynu do płukania, bo słyszałam, że się nie powinno dodawać. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować