Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cleo1980

Napisać pierwsza do faceta czy poczekać?

Polecane posty

Gość Cleo1980

Mam kolegę, którego znam już ok 2 lat. Widujemy się przelotnie w jednym miejscu (wspólne hobby) i od zawsze chciał się umówić ale zawsze kończył się na gadaniu. Mi to nie przeszkadzało bo też mi na tym nie zależało. Kolega trochę zboczuch:), nie znałam go zbyt dobrze więc stwierdziłam, że potem może być niezręcznie a uczęszczamy do tego samego miejsca. Po 3 miesiącach nie widzenia się spotkaliśmy się i okazało się że zmienił klub i kolejny raz zaproponował spotkanie. W tej sytuacji zgodziłam się. Spotkaliśmy się przelotnie na kawę, on cały czas planował, że musimy się spotkać kolejny raz. Pisaliśmy potem jeszcze i wstępnie ( do końca nie wiedział czy będzie miał wyjazd służbowy nie )umówiliśmy się na randkę. Niestety musiał wyjechać ale ustaliliśmy że po powrocie się spotkamy. Od tego czasu cisza. Minęło 2 tygodnie i nie wiem czy napisać pierwsza czy nadal czekać. To fajny, inteligentny gość ale chyba trochę playboy bo z opowieści wiem, że kręci się wokół niego pełno "napompowanych glonojadów", których jak twierdzi ma dość. I teraz dylemat bo z jednej strony nie chcę wyjść na nachalną a z drugiej fajnie by było się spotkać. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wychodzić na nachalną, jak facetowi zalezy to się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1980
No tak, racja. Tylko czy czasem nie wziąć spraw w swoje ręce. Szkoda, żeby coś fajnego przeleciało koło nosa. Ja nie znam, nie stosuje żadnych gierek, podchodów itd. Nie mam parcia, żeby na siłę mieć faceta ale tu fajny gość i nawet fajnie by było się tylko się zaprzyjaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój, on ma cię w doopie, i skoro z plotek wynika, ze to ru\chacz to pewnie tak jest. Może jesteś dla niego zbyt nudna, zbyt porządna, bo on woli te glonojady ze sztucznymi cycami w stylu natalii siwiec, a ty jesteś dla niego zbyt grzeczna. Naprawdę daj se spokoj dziewczyno, sądząc po nicku masz 34 lata, nie wstyd ci mieć w tym wieku takie problemy? kobieta w tym wieku od razu wyczuwa, keidy facet ma ją w doopie i daje sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sądząc po nicku masz 34 lata, nie wstyd ci mieć w tym wieku takie problemy? "-nie czytaj takich glupot!!!! facet wpadl ci w oko, wiec nic sie nie stanie jak wyslesz 1 smsa z zapytaniem co slychac, przypomnisz o sobie, a jak bedzie chcial sie spotkac to zaproponuje, nic nie tracisz wysylajac mu 1 smsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro o nim piszesz to musi cię facet kręcić. Schowaj dumę w kieszeń i napisz zwykłego sms - może będzie fajnie - a tak będziesz się bić z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe taaa on ją kręci, ale ONA JEGO NIE KRECI więc jaki sens do niego pisać i robić z siebie zdesperowaną 34letnią idiotkę? jak mu pokażesz że latasz za nim jak suka za psem to cię w ogóle szanować nie będzie, bo zobaczy że ma nad tobą przewagę. A potem będzie tak że cię będzie olewać, a ty będziesz do niego pisać 100 smsow dziennie i jęczeć po forach no czemu on cię olewa skoro spędziliście razem noc, bo mu do wyra wskoczylaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma opinie playboya, nie odzywa sie po spotkaniu, od 2 lat do niczego to nie prowadzi= daj sobie spokój, poszukaj kogoś konkretnego, z tego nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys mu sie podobala to by latal za toba jak pies jak suką, a on ma cie w dooopie, pomysl, to nie boli, masz juz swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria prawdę ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w podobnej sytuacji większość osób mi mówiła abym odpuściła no i pierwszy raz odważyłam się postawić wszystko na jedną kartę i napisałam- odpisał. Nie wiem czy coś z tego będzie ale przynajmniej nie chodzę i nie zadręczam się napisać czy nie napisać.poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×