Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośććśćśćśćśćśćśćś

Moja dziewczyna nie zmywa

Polecane posty

Gość gośććśćśćśćśćśćśćś

Hej, mam wspaniałą pod każdym względem dziewczynę, jesteśmy razem 1,5 roku, od pół roku mieszkamy razem. Zrobiliśmy podział obowiązków i ja odkurzam, wyrzucam śmieci, robię pranie a ona zmywa naczynia (czego ja nie znoszę). Jednak zawsze jest tak, że naczynia się gromadzą przez np 20 dni, a ona nic z nimi nie robi, myje tylko pojedynczą łyżkę czy talerz jak chce coś zjeść, ale ja muszę wyławiać z tego syfu i myć sam. Za każdym razem gdy proszę ją żeby pozmywała mówi, że jutro, nie dziś, że jutro na pewno pozmywa (po czym zapomina) itd. Jak jej mówię, że to, że nie zmywa i mamy syf w kuchni, zgniłe jedzenie w pojemnikach i robaki pod zlewem to nic nie mówi i zamyka się w pokoju. Jak nie piorę jej ubrań dopóki nie pozmywa naczyń to sama je sobie pierze. Gdy powiedziałem, że nie będę jej dotykał ani przytulał dopóki nie pozmywa i będzie syf to popłakała się, spała sama po czym rano wyjechała do rodziców i wróciła po kilku dniach Co robić? Zmywarki nie mogę kupić bo to wynajmowane mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepoważna ta twoja dziewczyna. Jesli razem mieszkacie to oboje macie obowiązki a najwidoczniej nie wyniosła tego z domu. Być moze w rodzinnym domu nic nie musiała robić a teraz ty zbierasz plony wychowania jej przez rodziców. Rozmawiałeś z nią o twoich oczekiwaniach? Czy jasno określiliscie swoj zakres obowiązków? Bo z tego co widzę to dziewczyna ma mentalność niedojrzalego dziecka za które ktoś zawsze posprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi jesteś i Ty i Ona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bałaganiarza pedantki nie zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie lubisz zmywac a ona ma lubic jak jestes taki mondry to ty zmywaj a ona niech odkuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przenieście się do mieszkania w którym jest zmywarka ale problem jest inny ;) i nie dotyczy samego zmywania generalnie nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeniesienie do mieszkania ze zmywarka moze nie rozwiazac problemu... Do tej zmywarki jeszcze trzeba naczynia spłukać i włożyc.. ;) Oczywiscie jest latwiej niz zmywac, ale nic to moze nie pomoc.. moje chlopaki maja tez z tym ogromny problem, a niby taka prosta czynnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×