Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skup makulatury

Polecane posty

Gość edyta209
Ja kończę właśnie studia i mam mnóstwo papierów z tych 5 lat, które chętnie bym oddała na skup makulatury, ale nie wiem za bardzo gdzie. Jestem z Łodzi i znalazłam taki punkt w okolicy http://www.sawo-recykling.pl/skup_makulatury.html , chyba się przejadę i dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą firmą, która zajmuje się recyklingiem i skupowaniem makulatury jest www.pphuorion.pl Jeżeli macie sporą ilość odpadów nadających się do recyklingu to powinniście nawiązać z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także od długiego czasu zbieram makulaturę. Najczęściej jeżdżę z nią do skupu www.ekojumir.pl w Jaworznie. Posiadają bardzo miłą obsługę i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Bardzo dobre warunki i ceny oferuje firma www.pphuorion.pl/. Odbierają odpady spod wskazanego przez klienta adresu, transportując je następnie w pełni bezpiecznie do  zakładu. Świetni fachowcy i sympatyczni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszherke

U mnie też się trochę tej makulatury w domu nazbierało.. Jak ostatnio zaczęliśmy robić porządki to uzbierało się dobre kilka pełnych worków.. Na początku chciałem je po prostu wyrzucić, jednak żona rzuciła pomysł aby zawieźć to do skupu. Podjechaliśmy do lebal.com.pl i oddaliśmy wszystko co mieliśmy . Zawsze to jakieś ekstra pieniądze, zwłaszcza że mamy teraz więcej miejsca w szafkach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś godne polecenia miejsce w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym miejscem tego typu w Bydgoszczy jest Zakład Obrotu Złomem, bo poza złomem, elektrośmieciami i odpadami z tworzyw sztucznych, można też oddać u nich makulaturę. Ja robię to regularnie z racji tego, że moje dzieci chodzą i do szkoły, i na korepetycje, więc każdego roku mamy w domu masę niepotrzebnych papierów. Bardzo polecam to miejsce, makulatura zyskuje drugie życie, a my pozbywamy się problemu: http://zakladobrotuzlomem.pl/makulatura/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×