Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

Gość gość
Iskierko u nas to wszystko zalatwial catering. Zupełnie nie musieliśmy o tym pamiętać :). Na szczęście Pozdrawiam Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie moje Drogie! U nas zostało już tylko 10 dni, a jeszcze kilka spraw do ogarnięcia zostało. Dzisiaj miałam bardzo ważny dzień , wszystko poszło zgodnie z planem i teraz już mogę na spokojnie zająć się naszym slubem i weselem. W poniedziałek czeka mnie fryzura próbna, przymiarka sukni i makijaż próbny. Nie wiem czy to normalne, ale jakoś się tak bardzo nie stresuję. Ale pewnie wszystko nadejdzie bliżej dnia ślubu.:) Obrączki czekają gotowe, kiedy wsuniemy je na palce ❤️ Teraz jesteśmy na etapie szukania wycieczki w podróż poślubną:) Pozdrawiam was serdecznie :* :):) Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summerlove
Iskierko, zazdroszczę!! My dopiero za prawie 4 miesiace. Dobrze że się nie stresujesz, trzymam kciuki zeby wszystko poszło zgodnie z planem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kochane ! U nas już 'po'....:) Było cudownie, wyśmienicie, wspaniale i można tak w koło :) Niezapomniana noc, mnóstwo wrażeń. Ogromne szczęście! Teraz czas na odpoczynek po szalonym tygodniu i weekendzie! Lecimy jutro w podróż poślubną na Kretę.:) Marzenia się spełniają! Każdej z was życzę takiego ślubu i wesela- wymarzonego! Buziaki :* Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zostało 4 dni ;) a ja już nie mogę się doczekać...ODPOCZYNKU PO WSZYSTKIM!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele było bardzo spektakularne. :) Zorganizowaliśmy pokaz sztucznych ogni - wyglądał świetnie. Współpracowaliśmy w tej materii z firmą http://www.pirofan.com.pl/ , wszyscy byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szkoda tylko że to reklama a nie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BedeZonaGwiazdka2015
Czesc dziewczyny! My rowniez chcemy sie pobrac w tym roku na gwiazdke :) powoli zaczynamy przygotowania - nie chcemy nic wielkiego, raczej skromnie i rodzinnie. Mam takie pytanie odnosnie dokumentow, czy jak mam odpis aktu urodzenia wydany w tym roku w celach socjalnych to moge na nim wziac slub czy musze nowy wyrabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nowy będziesz musiała mieć bo te dokumenty są ważne 3 miesiące tylko,Ale pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
dokumenty z gminy ważne są ok pół roku. u nas tak jest, i nie trzeba Ci aktu urodzenia na papierze, oni z urzędu gminy muszą 'ściągnąć' ten akt z miejsca, gdzie się urodziłaś. :) i mogą też 'ściągnąć' akt urodzenia Twojego narzeczonego. zmieniły się przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa89
U nas zostalo 2 dni do tego wielkiego dnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Iskierko i Owocowa :) GRATULUJĘ :) Cieszcie się swoim pięknym dniem Ślubu i Wesela :) Dużo miłości na każdy dzień Waszego wspólnego życia :* (Julka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
a ja w środę idę na pierwszą przymiarkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to już dziś! Zleciało szybko, całe te przygotowania, ten chaos... :P Napiszę jak juz bedzie po :) mamy ceremonie w plenerze, wiec modle sie o slonce o tej godzinie... Zaraz uciekam do fryzjera :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello :) Dziewczyny wejdźcie sobie na stronkę http://www.gdziewesele.pl/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwsiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam juz wcześniej termin w firmie pirotechnicznej bo planuje zrobić pokaz sztucznych ogni, będzie robić firma Click Pyro & Art. Chciałabym żeby to było już wcześniej załatwione i wstępie żebym wiedziała jak to wszystko ma wyglądać, bo będzie jeszcze masa ważnych spraw do dopilnowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas praktycznie wszystko dopięte na ostani guzik. Suknie już mam, oczywiście były ostatnie poprawki. Druhny tez maja fajne takie same suknie z tkaniny żakardowej. Jask ktoś chce coś zlecić do szycia, to Duzy wybór Kanin odzieżowych jest w tej hurtowni pod łodzią http://migro-tex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Zajmuję się pieczeniem ciast , tortów oraz pierników- wszystko na podziękowania dla gości. Współpracuję z producentami opakowań na ciasta więc mogę pomóc. Propozycje możecie sobie sprawdzić na mojej stronie; FB; Nieziemskie ciasta i ciasteczka Mam sanepid, wystawiam FV których często chcą w restauracjach , w których odbywają się wesela. Przygotowuję paczki z ciastami dla gości, torty ślubne i okolicznościowe.. Do swej pracy podchodzę uczciwie gdyż to moja pasja :) Więc wszystko przygotowuję na naturalnych składnikach bez sztuczności, których w cukierniach nie brakuje. Ciasta do odbioru z ok. Krzeszowic , Rudawy. Możliwy dowóz na miejsce. Oczywiście w razie pytań służę pomocą i radą. Oczywiście jest możliwość spróbowania ciast. W razie pytań podaję namiary na siebie; e-mail; nieziemskie.ciasteczka@o2.pl tel. 793973821 Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok już się powoli kończy, cikawa jestem czy ktoś jeszcze czeka na ślub w grudniu :) Ja mam zaplanowany wesele po świętach, bo akurat tak tylko był termin w sali wolny. Jeszcze szukamy samochodu, bo wymarzył nam sie taki http://prestig-e.pl/portfolio/infiniti-qx70-s-design-2/, moze wiecie gdzie można taki znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem zdecydowałam się na zrobienie żeli french w Pure Diamond. Efekt jest mega a paznokcie wyglądaly idealnie przez miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello ;) Dziewczyny wejdźcie sobie na stronkę http://www.gdziewesele.pl/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwisu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój ślub szykowałam się w salonie Pure Diamond i jestem w 100% zadowolona :) Panie są świetnymi specjalistami i mają wyczucie stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde wesele to wręcz masa przygotowań. Warto mieć kilka pomocnych adresów, które ułatwią organizację. Zdecydowanie warto zajrzeć na http://www.modini.pl/49-poszetki gdzie są akcesoria do garnituru mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja dorzuce swój przydatny adres...a nóż widelec komuś się przyda tak jak nam w tym wielkim dniu. Sklep Winezja https://winezja.pl/dopasuj-wino/wino-na-wesele To tu zamówiliśmy zestaw win dopasowany do ilości gości,mają kilka rodzajów zestawów. My wzięliśmy wina gruzińskie- rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta agencja ślubna jest niesamowita, prawdziwi czarodzieje. Mięliśmy ślub w plenerze, rewelacyjny motyw przewodni...super http://agaya.eu/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×