Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

Gość gość
Wszystkim przyszłym pannom młodym życzę dużo miłości i szczęścia i moja złota rada to po prostu dajcie się ponieść szczęściu a nie nerwom :* buziaki dla wszystkich. Ps do ślubu pojechalismy starym fiatem co wzbudziło zachwyt gości ps 2 sprzed suknie r 40 dla pani o wydatnym biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa89
Majowa panno mloda :) tez chcialabym tak spokojnie zaczac Ten dzien :P a nerwy chyba biora kazdego ;) juz jestes po, najwazniejsze ze wszystko bylo tak jak chcieliscie. My dzis odbieramy obraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam dziewczynki?:) Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em_ilka
Witam :) ja mam zaplanowany ślub na następny rok, jak narazie mamy zarezerwowany tylko lokal. Pora rozglądać się za resztą ;) Czy mogłybyście się podzielić informacja jakie zespoły wybrałyście albo może macie jakiś do polecenia? A słyszałyście może coś o zespole Bez limitu? Bo wygląda dość ciekawie ale nie mają żadnych filmików z muzyką... Pozdrawiam tegoroczne Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em_ila
z Tarnowa i okolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
nikt się juz tu nie udziela chyba :P jak pisałam wcześniej obrączki już mamy zamowione, gdzieś za 2-3 tyg mają być. Za jakiś miesiąc będziemy zapraszać. Emilia nie słyszałam o tym zespole. My mamy Hajducy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaiza 123
witajcie. Ja wychodzę za mąż już za miesiąc. ;) jest to ślub cywilny z weselem na 40 osób. Już wszystko mamy tylko jeszcze muszę kupić sukienkę no i jedzenie bo przyjęcie robimy sami w wynajętej sali ;) a to wszystko tak bo dzidziuś w drodze;) a kościelny ślub również chcemy wziąć ale kiedyś ;) pozdrawiam wszystkie tegoroczne panny młode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summerlove
Również pozdrawiamy :) A właśnie, Dziewczyny, ile osób u Was będzie? Marzyłam o dużym weselu, ale narzeczony ma małą rodzinę i nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19092015
u nas łącznie z zespołem, wodzirejem itd, wychodzi około 160 osób, ale na pewno znajdzie się parę osób które nie będą mogły przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa89
U nas zaprosilismy 70 osób, ale będzie nie wiecej niż 60. Ja preferuje małe, albo srednie wesela, byłam raz na takim wiecej niż 100 i ludzie nie potrafili sie zintegrowac, bylo nas za duzo :P Nam zostal nieco po nad miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny slub zbliza sie wielkimi krokami zostalo 1,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka85
Hej kochane :) Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :P 16 czerwca minął już miesiączek od naszych zaślubin. Powoli emocje opadają związane ze ślubem, ale mamy wreszcie zdjęcia- ponad 1110 i ja kilka razy w tygodniu je oglądam...z zachwytem i wspominam. Jednak rzadko udzielam się tutaj na forum, bo obowiązków w małżeństwie jest sporo :) Choć nie dotyka nas rutyna, to jednak gotowanie obiadków, sprzątanie itp.potrafi zanudzić, chyba, że robi się to wspólnie :D Na szczęście są też długie romantyczne wieczory i noce... :D Pozdrawiam WAS i cieszę się Waszym szczęściem :* P.S. Nie przywiązujcie tak szczegółowo uwagi do przebiegu ślubu i wesela, bo to nie jest najważniejsze. Ważne są te dni wspólne już po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowa u nas dosłownie żadnych wpadek nie było, choć Mąż twierdził, że wołowina podana na ostatnie ciepłe danie była zbyt twarda, ale ja szczerze mówiąc nie zaliczam tego do wpadek.. Zresztą żaden z gości się nie skarżył, więc chyba było OK. Co do atrakcji, to u nas zajmował się tym sam wodzirej :) Jak któraś chce namiary na naszego Marcina to piszcie na maila :) Żeby nie było, że robię reklamę, choć akurat Marcinowi reklamy akurat nie trzeba robić, bo jest najbardziej rozchwytywanym wodzirejem w Polsce... Prowadził tak genialnie zabawy, że oprócz babci K.(ponad 90-letniej) wszyscy- nawet totalni antytancerze i smutasy z założenia byli na parkiecie :) Najbardziej podobały się gościom: rozpoczęcie wspólnej zabawy od poloneza)troche w stylu "Pana Tadeusza" Wajdy, później zabawa integracyjna z chustą i oczywiści nasz pomysł na oczepiny(taniec światła). Iskierka a kiedy Wy ślubujecie, żebym pamiętała i posyłała tego dnia dużo promyków duchowych? Pozdrawiam Was WSZYSTKIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny:) Trochę nam forum przysnęło:) U nas zostały już tylko , albo aż, 3 tygodnie. Jakoś nie czuje, że to już niedługo. Stresu nie ma:) Do załatwienia coraz więcej spraw, obecnie jestem na etapie zamawiania wiązanek ślubnych. Właściwie to już wiem jakie chcę, teraz muszę tylko pójść i zamówić. Suknia się szyje, byłam na pierwszej przymiarce, ale tylko "szkielet" sukni był, gorset i dół. Tak do końca nie wiem jak będzie wyglądała jeszcze, ale już niedługo będzie kolejna przymiarka to może nabierze ona wyglądu:) Summerlove, jeżeli chodzi o liczbę gości, to będzie coś ok. 120-130 osób. Jeszcze czekamy na potwierdzenia przybycia, więc ostatecznie ile będzie nie wiemy :) Jeżeli chodzi o obrączki, to mamy je od stycznia:) Obrączka mojego przyszłego męża, była już powiększana;p Moja w upalne dni ledwo z palca schodzi, ale nie będę jej powiększa. Nie zdecydowałam się jeszcze na piosenkę na pierwszy taniec;/ a chyba juz pora. Juleczka ja mieszkam z narzeczonym już trochę ponad 3 lata i u nas po ślubie nie wiele się zmieni:) chyba tylko nazwisko:) U nas fotografem będzie znajoma, nie robiła nigdy zdjęć na ślubach , ale ma b.dobry aparat i zna się na robieniu zdj, zaufałam jej 100% ;p ktoś też będzie chodził z kamerą i nagrywał:) Powiedzcie mi proszę na którą godzinę organizujecie poprawiny? Sciskam was mocno i całuje, Iskierka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka bardzo mi się spodobał pomysł z tym polonezem , podpowiem narzeczonemu;) W sumie fajny taki wodzirej na wesele, u nas w okolicy jest jeden wodzirej który prowadzi wesele, ale bierze ok. 4500zł (ma swojego dj) i jak dla mnie to zbyt duża kwota. Ale zespół który będzie grał u nas też fajnie prowadzi... Jula, nasz ślub jest 11 lipca, za 3 tygodnie ;o i nie wiem czy to tylko, czy jeszcze aż. Całuski :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka85
Iskierka jeśli jesteś z okolicy Kielc to myślę, że to ten sam wodzirej- oczywiście jeśli ma na imię Marcin :) Taki właśnie jest koszt imprezy z Nim i Jego wodzirejem, ale wspomnienia i radość gości NIEZAPOMNIANA :) No widzisz- my nie mieszkaliśmy razem z Mężem przed ślubem, więc wszystko u nas nowe-włącznie z seksem. Warto było czekać na to NOWE :) Stąd tak rzadko zaglądam tutaj, bo mam o wiele ciekawsze rzeczy do przeżywania :P A tak wracając na ziemię, to zazdroszczę Wam tego dnia. Chętnie przeżyłabym jeszcze raz 16 maja :D 11 lipca będę pamiętać duchowo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka tak piszesz o tym seksie w postach powyżej, może jeszcze opisz szczegóły... żenada... tu się pisze o przygotowaniach, załatwieniach, a nie o Twoim życiu seksualnym :) to przecież sprawa prywatna każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze niektórym chodziło o sex po ślubie i teraz tylko myślą ze to w życiu najważniejsze. zenada i tyle.my myślimy o przygotowaniach ślubnych i jak było w ten wielki dzień a nie jak komu z kim w łóżku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo to raczej nie interesuje czy Ty czekałaś z tym do ślubu czy nie, i jak masz teraz, bo to nie to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zostało ponad miesiąc... 25 czerwca jadę na przymiarkę sukni, potem mam próbną fryzurę i makijaż. Czasami mamy już dość z narzeczonym tych przygotowań, co chwile coś, juz bym chciala dzien slubu... zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zazdrośnice się odezwały. Dziewczyna się cieszy, bo z Mężem poznają się się w różnych kwestiach po ślubie a nie jak niektóre z Was mieszkała lata przed ślubem, lub ma już dziecko. Normalne, że się cieszy. W sumie taka powinna być każda PM. Pozdrawiam Julkę i zazdroszczę tych wszystkich nowości ! A temat seksu jest normalny :D, no chyba, że jakie gooowniary siedzą na forum to rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w kwestii przygotowań to uważam że jak któras z Was nie jest już dziewicą to nie ma prawa mieć długiego białego welonu w dniu ślubu bo jest oszukiwanie samej siebie i zwyczajna żenada. Kiedyś to było normalne, że się czekało z seksem do ślubu..a dzisiaj czepiacie się jakiejś laski, która przywiązuje uwagę do tradycji. Chory ten świat się zrobił. I mieszkają takie z facetem przed ślubem a pózniej wielkie mi kurna przygotowania do ślubu kościelnego, jeszcze w ciąży albo jeszcze lepiej z kilkuletnim dzieckiem. Przecież to smieszne jest... Piszę to z pozycji faceta...Ogarnijcie się laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego, co kogo obchodzi czyjeś życie i czyjeś postępowanie. Nic wam do tego kto jak żyje i kto ma jakie podejście. Bogu dzięki, że wy wszyscy jesteście nieskalani... Prawa to wy nie macie się w cudze życie wtrącać, zajmijcie się swoim, tym idealnym i swoim postępowaniem zgodnie z przykazaniami! Tak szczekacie tu na forum, a wy to na pewno jako dziewica/prawiczek braliście ślub. Wielkie brawa !!! Juleczka nie słuchaj tych złośnic. Jeżeli chodzi o wodzireja to na pewno nie ten sam, bo ja jestem z całkiem innego województwa :) Do tej pory czas leciał jak szalony, a teraz się zatrzymał, dni się dłużą :) Owocowa89, dosyć wcześnie masz próbną fryzurę i makijaż (albo ja mam bardzo późno) U mnie pani fryzjerka powiedziała, żebym się umówiła na próbną fryzurę jak będę miała ostatnią przymiarkę sukni , żebym mogła sobie z gotową fryzurką przymierzyć i zobaczyć czy pasuje. Dalej się nie zdecydowałam jaką fryzurę bym chciała:) Pozdrawiam gorąco!:) Iskierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, Elaiza 123. Zostały 3 tyg do ślubuu! ;) Sukienkę już mam. Już wszystko załatwione tylko zostało najważniejsze: jedzenie! Ale to w tygodniu przed ślubem ;) nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my Mamy dopiero za rok i nie wiem jaka sale wybrac w łodzi. Kiedys byłam w restauracji Kwiat Lili i z tego co wiem oni organizują rozne imprezy okolicznościowe. Ktos tam był na weselu http://www.kwiat-lilii.pl. ??? wiem ze kuchnię maja d,dobrą tylko się zastanawiam jak z organizacja. To prawda ze tam się nie placi za wynajcie Sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za reklamę też nie :) bo od czego jest forum na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie, to wszędzie tak jest, że za salę nie płacisz tylko masz cenę od osoby.. Nie płaci się za gości oddzielnie i za salę oddzielnie ;) Chyba, że wynajmujesz salę ale jedzenie i wgl swoje. To wtedy płacisz za salę, tak jak my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pozostały 2 tygodnie, a jeszcze kupa rzeczy do zrobienia:) Powiedzcie mi, gdzie kupowałyście pojemniki na ciasto i na jedzenie które zostało po weselu? Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×