Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy posiadanie oszczędności

Polecane posty

Gość gość

W dzisiejszych czasach uważacie za luksus ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie oszczędności uważam za rozsądek a nieposiadanie ich za bycie ofiarą sytuacji stworzonej przez ludzi trzymających władzę. Za luksus uważam bycie członkiem ekipy trzymającej władzę lub tylko sprzątającej w ich wc. A ty co uważasz za luksus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego maja oszczędzać Ci, którym ledwo na przeżycie starcza? Jak znajomi w Anglii - ledwo na pokój i tanie jedzenie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie oszczednosci to nie luksus tylko forma zabezpieczenia przyszlosci. Prawdziwy luksus to sytuacja kiedy nie musisz myslec o tym co ci przyniesie przyszlosc i sie przed tym zabezpieczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj ludzie nie mają oszczędności, bo albo tą częśc która można by było oszczędzić odkłada się na zus, ubezpieczenie zdrowotne lub inne, albo pakowana jest w kupno domu. I słusznie, po co mieć oszczędności dla samych zer na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość młodych nie ma oszczędności, za to sporo kredytów" odp. miażdżąca większość ludzi robi to co widzi że robią inni. tak działa człowiek. jak widza że inni robią coś nawet niekorzystnego jak branie kredytu nawet na byle pierdoły to sami też to zrobią. człowiek to małpa więc małpuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....teraz wszyscy się oblewają wodą z wiadra np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładnie tu piszą robokopy wspólczesnej demokracji tępe narzedzia w rękach władzy chcesz to oszczędzasz ...nie to wydawaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Mozna szukac oszczednosci w wielu dziedzinach. U nas na przyklad zamontowalismy jas czas temu panele fotowoltaiczne od Oze-Biomar i placimy mniej za rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novi

Ja zawsze miałem oszczędności a teraz mam ich dużo bo udało mi się dostać super pracę. Nie wyobrażam sobie żyć na styk bez odłożonej kwoty na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za to w pl można mieć oszczędności, bo wszystko taniutkie a pensje coraz lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciułam, ciułam od trzech lat i mam już 3.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×