Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spacerówka dla dużego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Mój syn jest duży mimo że ma 9 mies. (gabaryty ma po moim mężu) szukam spacerówki dla dużego dziecka, koniecznie 4 pompowane koła (niestety baby jogger odpada). co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna 7mcy,kupilam bebetto nico,przez allegro i chyba zrobilam blad.Do samego wozka nie mam zastrzen,super sie prowadzi,rozklada na plasko,kola pompowane,ladny wizualnie,ale co,moj syn duzy,jak sie polozy,to siega od gory oparcia do prawie samego konca podnozka-zastanawiam sie czy zmiesci mi sie zima w spiworku.Ogolnie wozek polecany bodajze do3lat.syn rozm80,11kg.czeka mnie pewnie niedlugo zakup nowego,tylko jaki bylby dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: ja mam bebetto luca i nie kupię już nic tej firmy, nic specjalnego, nie jestem zadowolona. w tej spacerówce syn się nie mieści, tapicerka jest śliska i dziecko się poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jakiej kwoty ta spacerówa, moja siostra ma, jak nie pamiętam, ale dało grubo ponad tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki model? szukam raczej poniżej tysiąca, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam co prawda bez pompowanych kół ale swietnie się prowadził i do dużych dzieci do 18 kg. Britax b-motion lub b-mobile ten drugi mialam dla córki :) Świetne sa jeszcze Bob revolution ce lub bob revolution se sa na pompowanych kółkach ale droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od bebetto nico.my potrzebujemy wozek na pompowanych kolach,bo mieszkamy na wsi,a codzien wychodzimy,glownie chodzi mi o zime,boje sie,ze na piankowych nie dam rady w sniegu jechac...na nico wydalam 800zl,britax jest chyba drozszy,a i nico ma przekladane siedzisko,co jest super,no ale...maly,maly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma z quinny moodda i jest zadowolona, wozek ma naprawde fajny nowoczesny design :) budka super chroni przed sloncem czy deszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
no tak, ale mood to wozek raczej 3w1, mnie bardziej chodzilo o którąś z parasolek, zapp chyba bedzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noa z maxi cosi jest ok ma rozkladane siedzisko do spania i jest leciutka napewno pojezdzilby Twoj malouch w niej sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roan marita. Swietny, polecam. Syn ma 19 msc i nadal uwiekbia w nim spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jakie wymiary ma twoje dziecko? Bo moj ma 85 cm,12 kg i w luce sie miesci. Nie chce mi sie wierzyc ze majac 9 miesiecy jest wiekszy tym bardziej,ze moj syn jest z dzieci dluzszych,ma 16 miesiecy. Nie zachwalam tego wozka,sama mam go dosc,ale ciekawi mnie jak duze musisz miec dziecko,ze juz jest za maly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion Silver- masz racje co do moodda... a ten wozek Noa fajnie sie prezentuje, chyba musi byc baardzo lekki po zlozeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Bob. Polecam. Mam tez quinny yezz, super jest ale sie nie rozklada do spania. Ale za to lekki i poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wybrac wersję z rozkładanym siedzeniem, choćby się go miało używać sporadycznie, ale warto mieć, z tych dwóch bardziej podoba mi sie mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×