Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ladyfox

Bromergon i ciaza

Polecane posty

Gość Ladyfox

Biore powyzszy lek poniewaz mam troche podwyzszona prolaktyne i staram sie o ciaze, stad moje pytanie czy udalo Wam sie zajsc w ciaze podczas brania tego leku, jak dlugo go bralyscie i czy przestalyscie jak juz dowiedzialyscie sie o ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam Norprolac - to samo działanie...zaszłam za pierwszym razem, po ok. 5 latach brania, ale wcześniej nie próbowałam się zaciązac....odstawiłam w ok. 4 m-cu - zdecydował lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tez mam podwyzszona prolaktyne i tez sie staram o dziecko . ile masz prolaktyny ? i ile kazal brac tabletek lekarz? ja mam 36,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Ostatnio jak robilam po odstawieniu bromergonu to tez mi wzrosla do 36 i teraz biore 4 miesiac 1 dziennje i nadal nic ;( wiec sie zastanawiam czy go nie ostawic bo zaszlam w dwie ciaze ale poronilam bez brania nawet nie wiedzac ze ma podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;)) Ja też staram się o dziecko, również mam problem z prolaktyną po obciążeniu miałam 10-krotnie podwyższoną, staram się już 3 cykle i wczoraj właśnie dostałam @ i zaczynam 4 cykl starań jak tylko skończy się @. Na obniżenie prolaktyny biorę Parlodel (to samo co Bromergon), za 2 tyg. mam monitoring i jeszcze muszę zrobić badanie tarczycy. Dodatkowo od 5dc do 9dc biorę clo na wzrost pęcherzyków, ponieważ przez prolaktynę nie miałam owulacji a od 18dc przez 10 dni Duphaston biorę aby wydłużyć fazę lutealną i zarodek mógł się zagnieździć. i tak już 3 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po roku bezskutecznych prób zbadałam hormony, prolaktyna lekko podwyższona, od 3 dnia cyklu brałam bromergon i zaszłam w tym samym cyklu :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×