Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co mam zrobić.

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy małżeństwem od 4 lat, mąż zdradził mnie raz, niby bardzo żałował, mamy synka, który w sobotę, będzie miał roczek. Rozstaliśmy się kiedy ja byłam w ciąży, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy że będziemy mieć dziecko. Im dużej jestem sama z dzieckiem tym bardziej tęsknię za nim. Jest świetnym ojcem. Tydzień temu doszło między nami do seksu. W sobotę ma przyjść na roczek małego. Po seksie powiedział mi, że nigdy nie przestał mnie kochać. Spędziliśmy razem noc. Kocham go, a jednocześnie czuję żal o zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla byko by nie do pomyslenia aby ponownie z nim byc ,nawet dla dobra dziecka,nigdy oo zdradzie powrotu nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do niego o to ogromny żal, ale miłość nie przechodzi z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szanse, tym bardziej skoro się kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej go nigdy mu nie bedziesz ufac zawsze będziesz podejrzliwa, ojcem niech sobie jest dobrym wiele dzieci nie ma ojca na co dzien nawet te dzieci ktorych rodzice sa razem zdarza sie i tak ze ojca widuja rzadko bo pracuje .Nic twohemu dziecku nie bedzie a tobie i owszem bo po latach mozesz stwierdzic ze jednak go nienawidzisz za to ze przed laty ciebie zdradzil ,zycie po zdradzie w zwiazku z tym ktory zdradzil nigdy nie bedzie dobre .Daj sobie z nim spokoj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zapytam, co to była za zdrada? Jednorazowy skok w bok, szybki numerek, sam seks czy coś głębszego? Bo jak tylko o seks chodziło to ja bym zaryzykowała i dała mu 2 szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie bo seks to tylko seks nic wiecej za każdym razem bedzie tylko seks i trzeba wybaczyc bo to nic nie znaczy .Owszem znaczy i to bardzo wiele zdrada to zdrada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam tak, Ty inaczej, o co chodzi? Autorka i tak podejmie własną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza zespołu zdrada po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie sama na pytanie, jak bardzo Cię ta zdrada zabolała, jak przyjmujesz fakt, że przespał się z inną kobietą. Z tego co piszesz nie był w związku, nie angażował się emocjonalne. Dla mnie zdrada emocjonalna jest nie do wybaczenia, seks to tylko seks. Ale to moje zdanie. Ty zapytaj samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie to zabolało ? Zabolało cholernie, w nocy nie mogłam spać, nie jadłam. Po 2 miesiącach schudłam 16 kg. Wyglądałam strasznie. Dopiero kiedy okazało sie, że jestem w ciąży to jakoś pomału chciałam wrócić do życia dla tego dziecka. A i tam miałam problem z utrzymaniem ciąży 3 razy leżałam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×