Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

modelowanie sylwetki

Polecane posty

Gość Beata

Jak chodzi o dobre ujędrnienie  sylwetki to polecam zabieg... Sama robiłam i bardzo dobrze się sprawdził, bardzo jestem zadowolona z efektów. Mogę polecić bardzo dobre miejsce gdzie robiłam Lumiere ul. Żeromskiego 15/2, Kielce  https://gabinetlumiere.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajawies30

na modelowanie sylwetki, jej ujędrnienie oraz pozbycie się cellulitu super jest drenaż Body Health - byłam na na tym zabiegu w Instytucie Piękna Bielenda i jestem bardzo zadowolona z efektów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, pytanie do kobiet! Któraś z was miała do czynienia z Femibrą? Suplement diety, który ma duże możliwości, z chęcią go przetestuje, ale wcześniej wole się od kogoś coś dowiedzieć 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola34

Koniecznie spróbuj zabieg Ultraskin II - efekt są świetne, a co najlepsze widać je już po jednym zabiegu! 🙂  ja totalnie nie żałuje  i zrobię sobie jeszcze jeden zabieg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Najlepszy zabieg na modelowanie sylwetki, a którego sama miałam okazję skorzystać, to DRENAŻ BODY HEALTH w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie. Usuwa celulit, ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia

Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Wystarczył 1 zabieg kriolipolizy w kilince w Gdańsku koło uniwersytetu medycznego i mam ładnie wymodelowany brzuch 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga_2a

stosowałam zabieg Adipologie i jestem zachwycona, kiedyś nie wyobrażałam sobie żeby korzystać z medycyny estetycznej, mimo regularnej aktywności, lata lecą a ciało też się zmienia i nie zawsze naturalnie da się temu zaradzić. teraz super mam wygladzone i ujędrnione cialo, na lato w ...enkach i szortach  wyglądam i czuje się ze sobą super 🙂 robiłąm 6ten zabieg w Klinice LaPerla i z calego serca polecam to miejsce 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggDar9

na modelowanie sylwetki najlepszy jest zabieg adipologie 🙂 ja mimo, że jestem szczupła miałam spory problem z cellulitem wodnym - a ten zabieg to 2 w 1, bo redukuje i super modeluje całe ciało, efekt widziałam od razu po zabiegu , bo ubyło mi 2 centymetry 😄 ale żeby efekt podtrzymać to zapisałam się na całą serię do kliniki la perla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRosana

Polecam w tym temacie usługi Radzikowska Clinic, mają pełny zakres przeróżnych usług, zabiegów, operacji itd. Ja u nich byłam, bo chciałam się pozbyć tłuszczyku z brzucha. I jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem aktualnie studentką i niestety przez ostatni czas przytyłam parę kilogramów. Głównie ucierpiał mi na tym brzuch oraz pupa. Nie jest to co prawda dużo ale wystarczająco aby zaczęła się tworzyć oponka na brzuchu, no i pupa też jest już za duża/miękka. Chciałabym się pozbyć tego zbędnego tłuszczyku, aby móc w zimie jechać na term/basen i bez obaw pokazać się w stroju kąpielowym 🙂 Możecie polecić jakieś metody modelowania sylwetki / sposoby jak zrzucić parę cm z minimalnym wysiłkiem, możliwie bez uprawiania dużej ilości sportu? Będe wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Gdy chodzimy jak najczęściej bez stanika piersi stają się bardziej jędrne i kształtne i mogą się powiększyć nawet o jeden rozmiar. Polecam poczytać artykuły na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Łodzi i rozglądacie się za porządnym studiem urody, które zajmuje się modelowaniem sylwetki to polecam wam zapoznać się z ofertą studiofigura-lodzchojny.pl Dzięki nim mój wygląd znacznie się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzusio czeka na swoją kolej, ale zastanawiam sie mocno, bo słyszałam, że argon, który ma być użyty w zabiegu, nie jest sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa. Lekarz zapewnia, że będzie ok, ale papierka żadnego nie widziałam. Robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×