Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masza30

Kot wnosi brud na łapkach, jak sobie z tym radzić?

Polecane posty

Dzień Dobry, Opiekuję się kotkiem "dachowcem", kot przyzwyczajony jest do swobody i wielokrotnie w ciągu dnia wychodzi z domu do ogrodu. Po powrocie zwykle zmęczony idzie prosto na kanapę i... zostawia tam mnóstwo piachu, kurzu. Ogólnie ten piasek jest wszędzie i w dużych ilościach. Przeszkadza mi to tym bardziej, że po tej samej podłodze raczkuje dziecko. Czasami zastanawiam się, czy to tylko mój kot ma takie "kurzołapki", albo czy ja sama przypadkiem nie jestem jestem przewrażliwiona? Proszę, podpowiedzcie czy macie takie same problemy i jak sobie z nimi radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wraca do domu to mu wycieraj łapki nie ma innej rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam że piasek nie tyle na łapkach co raczej futrzak ma zwyczaj się tarzać gdzieś w piasku i ten piach jest w futerku.... z kotami jest tylko jedna rada: kochać z wszystkimi zaletami i wadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przed wejściem rozwińcie sztuczną trawę (to ma strukturę jak wycieraczka) i to będzie zbierać piasek z łapek zanim kot wejdzie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedzi, Kotka kocham bezwarunkowo. Wycierać łapki też próbuję, tylko nie zawsze zdążę. Może jest jakaś wycieraczka, specjalnie dla kocich łapek? Ciekawe, czy ta sztuczna trawa się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie maty w sklepach dla zwierzaków, ale one raczej są po to by kot nie roznosił żwirku poza kuwetę :-) koty to są takie miłe szkodniki.... ja mam jednego u rodziców i kilka śmietnikowców pod opieką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grzebię w śmietniku to jest przyjemniej, jak te zawszońce mnie podgryzają po łydkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×