Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przekonać męża do drugiego dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, mąż niestety nie. Twierdzi, że wtedy już wcale nie będziemy mieli czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje. Dobrze ze zależy o wspólny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas próbuj, używaj różnorakich argumentów i nie odpuszczaj jak zobaczy, że tak bardzo ci na tym zależy to nie będzie miał serca ci odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili go zaniedbujesz gdy bedzie drugie dziecko bedzie calkowicie dla ciebie niewidoczny wiec wpadnie w szpony kochanki przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać mu brakuje czasu z tobą, może po prostu tak sie przykleiłaś do tego dziecka,że już na niego całkiem nie zwracasz uwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaniedbuje go, kochamy się codziennie, czasem nawet kilka razy. Owszem, gdy dziecko było mniejsze nie było tyle czasu, ale teraz? Zawsze chcieliśmy dwoje dzieci, aon teraz zmienił zdanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati17stg
bardzo bym chciał drugi raz ale moja dziewczyna już ma dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie chce tylko seksu chce spedzac z toba czas. A w tej chwili go zaniedbujesz.nie potrzebujesz faceta tylko dziecka jestes egoistka. Przez takie zachowanie rozbijesz wasza rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jedynaka ni pies ni sabaka! Was zabraknie dziecko nie bedzie mieć rodziny . A jak coś sie stanie z tym jedynakiem? Nie lubie snuć czarnych scenariuszy ale znam duzo przypadków gdzie malżenstwo miało 1 dziecko , ich 17 letni syn zginął w wypadku , oni nie mają nikogo. Inni mieli śliczną corkę zachorowała zmarła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do drugiegio dziecka, spróbuj przekonac go jak do posiadania drugiej kobiety. Pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechać do Anglii. Tylko tam się opłaca rodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzja o dziecku - jest decyzją obojga partnerów. Jak jeden narzuci decyzję drugiemu to potem mogą być pretensje i żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś z jedynaka ni pies ni sabaka! Was zabraknie dziecko nie bedzie mieć rodziny . A jak coś sie stanie z tym jedynakiem? Nie lubie snuć czarnych scenariuszy ale znam duzo przypadków gdzie malżenstwo miało 1 dziecko , ich 17 letni syn zginął w wypadku , oni nie mają nikogo. Inni mieli śliczną corkę zachorowała zmarła ." Matko co za kretynka to napisała ....pewnie Jagoda369:( Autorko jak maz nie chce więcej dzieci to po co go namawiasz?...ciesz się tym co masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak Ty bardzo chcesz drugiego dziecka, tak samo Twój mąż nie chce. Dlaczego nie szanujesz jego pragnień, tylko najważniejsze jest to że Ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaWrozka
Najwspanialszym prezentem dla dziecka jest rodzenstwo. Sprobuj sie powolac na wiezi Twoje lub jego z wlasnym rodzenstwem, ale tez wskazuj zalety malej roznicy wieku i Twojego powrotu do zycia zawodowego. Lepiej odchowac i wrocic, niz wrocic i kiedys znow miec przerwe. Uwazam, ze posiadanie jednego dziecka jest samolubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem ci jak jest u mnie ...ja mam jedno dziecko i więcej nie chce. Gdyby moj mąż chciał wiecej dzieci to prędzej wniosę pozew o rozwód niz zmuszę sie do urodzenia drugiego dziecka . Dzieci powinny rodzic sie tylko te chciane i wyczekane a nie na zasadzie " bo tak trzeba " " bo pierwszy bedzie jedynakiem" ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najwspanialszym prezentem dla dziecka jest rodzenstwo." hehe taaa jasne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka to dziewczyna
Przeczytałam wszystkie komentarze i to co zauważyłam to same dziewuchy piszą tylko, że skoro facet nie chce to ona ma dać sobie spokój z 2 dzieckiem....a to niby dlaczego ona ma rezygnować z marzeń o drugim dziecku bo facet to leniwa dupa? dlaczego kobieta ma spełniać wszystkie zachcianki faceta tego nie, czy tamtego tez nie?. Autorka napisała jak sie spotykali to chcieli mieć 2 więc on sobie może tak w ...uja walić? Mąż ją kopnie kiedyś w dupsko dla młodszej dziecko zawsze zostanie przy matce. I nie piszcie mi bzdur, że jest nawiedzona czy coś w tym stylu bo kobieta ma prawo do tego aby mieć dzieci i owszem facet ma prawo aby ich nie mieć ale to się ugaduje przed ślubem a nie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościcel
A dlaczego mężuś nie szanuje jej pragnień tylko to czego on chce? chyba powiedział przed slubi8e, że chcą 2 więc o co chodzi. Zwykły ciec i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę ze ktos mnie cytuje. Pomylilas sie nie jestem tu zalogowana 2dzien zaglądam na kafe. Prawda jest taka ze jedynaki to samoluby egoisci i w życiu wszystko maja poko rodzice daja! A pozniej zostaja sami rodziców zabraknie . Nie bedzie miec nikogo. Nie znam normalnego jedynaka ani mlodego ani starego! Jak jest 2 to jest calkiem inaczej dzieci nie sa Zawzięte potrafia sie dzielic i sa bardziej samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesoo, ale tu idiotki siedzą.Nei znasznormalnego jedynaka, a ty woóle znasz normalnych ludzi?Wątpię.prezent dzi dziecka -rodzeństwo, jedynak ani pies , ani sobaka, o osie, alboi 1 to żle bo umrze, zginie itp, ale macie poryte dyniue, stawiam w ciemno, lubelskie, podlaskie.Jednak ciemota w narodzie ma się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynaki to prostaki zawistne świnie lub chodzące ciapy . Bez mamuni ani rusz juz jedna na.kafe pisala jestem jedynaczka a facet jedynakim ja od mamy sie nie eyprowadze on tez mamy nie chce zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj nawet niewiesz jak ciezko pogodzic wychowanie 2ki dzieci z praca i obowiazkami w domu i wierz mi nie ma czasu na swoje sprawy... wiem z doswiadczenia. Kocham moje dzieciaki ale jakbym miala sie cofnac mialabym tylko jedno. dzieci ciagle sie szarpia o byle co rywalizuja o twoje wzgledy i ty posrodku to co czujesz przestaje sie liczyc, masz jakies pasje zapomnij... mama 3 tki i 5 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka jedynaczka 25lat jedziemy w góry umowieni na 6rano przyjezdzamy po nia a ona mowi "musicie poczekac bo mama mi prasowala bluzke i nie zdazyla mi kanapek zrobic" inna jedynaczka za niesiac za maz wychodzi a mama jej kanapki robi, całe studia wszystko jej mama robi kiedys mamy nie bylo to zadzwonila zeby zapytac*jak sie gotuje jajecznice bo jej facet glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze tu uposledzone matki ktore potrafia jedno dziecko wychowac!bo dwoje to wyzwanie bo niani trzeba wiecej zaplacic.. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystkie komentarze i to co zauważyłam to same dziewuchy piszą tylko, że skoro facet nie chce to ona ma dać sobie spokój z 2 dzieckiem....a to niby dlaczego ona ma rezygnować z marzeń o drugim dziecku bo facet to leniwa d**a? dlaczego kobieta ma spełniać wszystkie zachcianki faceta tego nie, czy tamtego tez nie?. Autorka napisała jak sie spotykali to chcieli mieć 2 więc on sobie może tak w ...uja walić? Mąż ją kopnie kiedyś w dupsko dla młodszej dziecko zawsze zostanie przy matce. I nie piszcie mi bzdur, że jest nawiedzona czy coś w tym stylu bo kobieta ma prawo do tego aby mieć dzieci i owszem facet ma prawo aby ich nie mieć ale to się ugaduje przed ślubem a nie po... podoba mi się ta wypowiedz. Czy kobieta zawsze musi spełniać męskie zachcianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 15:53 " Prawda jest taka ze jedynaki to samoluby egoisci i w życiu wszystko maja poko rodzice daja!" W większości przypadków tak jest, ale to wszystko zależy od wychowania a nie od ilości rodzeństwa. Mój chłopak jest jedynakiem, a jest samodzielny, pomaga rodzicom, studiuje i pracuje, nigdy nie miał lekko i nigdy nic nie dostawał na tacy, sam na wszystko musiał zapracować i kocha swoich rodziców. Moja jedna koleżanka natomiast jest strasznie rozpieszczona. wręcz głupia! "typowa jedynaczka" - powiedziałabym, ale jedynaczką nie jest. ma brata który równi się od niej diametralnie. ich rodzice mają kasy jak lodu, ona księżniczka, a brat założył własną firmę, za swoje ciężko zarobione pieniądze. nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ją kopnie kiedyś w dupsko dla młodszej dziecko zawsze zostanie przy matce. x dwójka dzieci zostanie przy matce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem PO CO chcesz przekonać meza? jeśli on nie chce miec wiecej dzieci to po co chcesz go namawiać? Moze on nie czuje sie super dobrze w roli ojca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś sąsiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×