Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Czekam na odpowiedź;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżbito to ja gość z 20:04 - jeszcze nie mogli zdiagnozować, nigdzie nie byłam... Dopiero pytam. No, chyba że masz na myśli moje otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam grzecznie na odpowiedź;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką odpowiedz liczyłam że ;mieć kochanka; z mężem nie miałam orgazmu od 3 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 22 oral czy anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsha nietutejsha
Kobieta. 38 czy moj lajdak spal z kolezanka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsha nietutejsha
38 lat kobieta czy mój łajdak spał ze swoja kolezanka czy nie..bo sie wypiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsha nietutejsha
kobieta 38 czy mój łajdak spal z kolezanka..bo sie wypiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Twoja przyszłość jest wspaniała. Wszystko widzę w jasnych barwach. Praca da Ci satysfakcję, zdrowie też nie będzie szwankować, aczkolwiek zbadaj sobie piersi. A miłość? Będziesz szczęśliwa. Zacznij myśleć więcej o sobie, a nie o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A tak między nami, te Twoje zajęcie dochodowe jest? Bo tak się zastanawiam nad zmianą pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj To może lepiej niech nie diagnozują. Żyj w nieświadomości. Chodź na spacery, uśmiechaj się do ludzi, zbieraj kwiatki na wianuszki i podglądaj motylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555gość555
Wczoraj ze szpitala wyszlam,to juz drugi raz w ciągu 3 mscy.Ja chce do pracy!!!!!a nie chorować. Wracam za dwa tygodnie,przynajmniej teoretycznie. Jak Ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbito macieju-a ja mam pytanie oto takie:jedziemy z kolegami w niedziele na wycieczke rowerowa i teraz mam powazny dylemat.Wycieczka bedzie trwala okolo trzech czterech godzin.W zwiazku z tym nie wiem czy mam zrobic kupe przed wycieczka czy tez wytrzymam i moge zrobic po niej.Te trzy godziny to jest dosc sporo czasu ale bez przesady.To taka granica dosc bezpieczna.Jednoczesnie cztery godziny to ciut duzo i mam ten dylemat.Moze zatem Wrozbita Maciej mi powie co mam zrobic z ta kupa?Co?Wrozbito Macieju?No?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Pytanie z cyklu: lewa, czy prawa ręka? A musisz dokonywać wyboru? Nie możesz spróbować jednego i drugiego? Lepiej chyba sprawdzić samej, mieć porównanie i wtedy zadecydować. Chyba, że pytasz o moje preferencje.... Zrób zapas octu. Cena skoczy o 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsha nietutejsha wczoraj Jak się wypiera, to znaczy że nie sypia. Logiczne chyba. Zresztą, nawet jak sypia, to co to od razu znaczy? Może akurat przechodził obok niej, skonany po pracy, nie miał siły by pójść dalej, to wstąpił by się zdrzemnąć. A Ty od razu aferę z tego robisz. Rzuć teraz więcej na tacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerojedynka dziś Wcale. Tylko niewdzięczność ze wszech stron spada. A nawet przysłowiowego wdowiego grosza nikt nie rzuci na nową talię kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest przypadkiem taktyka mająca na celu zniszczenie super konkurencji w przedbiegach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
555gość555 dziś Widzę to tak, że wrócisz do pracy. Ojczyzna potrzebuje takich jak Ty, sumiennych, uczciwych pracowników, zwłaszcza emeryci na Ciebie liczą. Wyjedź do spa i zrelaksuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niechętny
co zrobić, żeby się bardziej chciało niż się nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Macieju, w którym mięsnym będzie dzisiaj najświeższy schab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Możesz spokojnie zaczekać z wypróżnieniem do końca wycieczki. Jednak na wszelki wypadek zaaplikuj sobie korek analny długości 7 cm, a średnicy 4 cm. To powstrzyma niespodziewany wypływ ekskrementów i nie zaburzy harmonii powonienia jadących za Tobą kolegów. Zostań kierowcą TIRa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość niechętny dziś Wypij litr oleju rycynowego, wtedy tak Ci się zechce, że nie zdążysz dobiec. Przedtem zaopatrz się w spory zapas papieru toaletowego i odświeżacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
Maciej może i tak, ale wróżbita to niekoniecznie :p Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Lalunia dziś Najświeższy schab będzie dzisiaj w sklepie Grześ, w Świnoujściu na ul. Matejki 34. Powołaj się na mnie, to dostaniesz 10% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
W ch*j daleko :O A nie mógłbyś go dla mnie kupić i dostarczy pod drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×