Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość zerojedynka za dnia
Macieju Kaszpirowski nie rzucał uroków a energię o cudownych właściwościach :) A może znasz kogoś kto te uroki rzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Lalunia dziś Zaśpiewam. Lalali tralala... u bejbe bejbe, aj lowju aj lowju, nanana.... ooooo..... jea jea .... nana, łan, tu fri, ewerybady.... oł je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeszcze w tej dziesięciolatce. Możesz już powoli szykować sobie wyprawkę. Kup piękne sosnowe łóżeczko, bezpieczny wózek i wkładki do karmiących piersi. Czy myślisz, że imię Lucjan będzie do niego pasowało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wszystko zależy od Ciebie. Możesz już dzisiaj zostać harcerką i być w Związku Harcerstwa Polskiego. Na Związek Radziecki raczej się nie załapiesz, bo tego państwa już nie ma. Na lato polecam furażerkę na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerojedynka za dnia dziś Pamiętam ja dobrze tę energię. Mój siurek był tak zdołowany, że do tej pory podnieść się nie może. Uroków szukaj na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka za dnia
Macieju :) potrzebne Ci zaklęcie, takie w stylu Sezamie podnieś się, pffu otworz się ;) To może znasz kogoś od WooDoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Postaraj się bardziej, Macieju. Jestem bardzo wrażliwa na muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Lalunia dziś Czy Ty ode mnie za dużo nie wymagasz? Jestem tylko wróżbitą, a nie Justinem Timberlakiem. Ciesz się, że Ci nie sapałem do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka dawniej inaczej
1. Kobieta 2. 31 lat 3. Do salonu czarny dywan czy kremowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny jest teraz w promocji, ale nie powiem gdzie, bo mi ta cała hołota wykupi...kremowy bardziej pasuje do mebli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dawniej inaczej dziś Kremowy. Jest jasny, będzie się częściej brudził. Ale przecież masz doskonały odkurzacz piorąco-czyszczący, którym chcesz się pochwalić przed swoimi koleżankami. Czekają Was litry wspólnie wypijanej kawy. Kup w końcu lampkę z pływającymi glutami. Od dawna o niej myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te gluty w jakim kolorze? Żeby do dywany pasowały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka dawniej inaczej
I teraz za każdym razem trzeba wpisywać nick? Bez sensu :( Dawno tu nie byłam, wielkie zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Sądziłam, że ładnie, melodyjnie sapiesz. Lubię takie mruczanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dawniej inaczej dziś Oczywiście naturalnej, glutowej zieleni. Jak zaniebieszczysz nicka, nie będziesz musiała się za każdym razem logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Macieju, czy kolega z tematu obok kocha już mnie, czy wciąż Gośkę? I czy Ty mnie nadal kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Tego nie napisałam. Nauczyłam się wymagać rzeczy możliwych. Kochaj mnie do woli. I odpowiedz na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPIOTR
1. MĘZCZYZNA 2.37 .LAT 3. WYGRAM DUZĄ SUME PIENIEDZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćPIOTR dziś Wygrasz tyle pieniędzy, że będzie Ci stawać do pierwszego. Standard Twego życia mocno się podniesie. Zacznij już przebierać w salcesonach i mortadeli. Będziesz mógł jeść pełną gębą. Pamiętaj, że 10% wygranej ląduje u mnie za dobrą wróżbę. Tylko tym razem nie w pustych butelkach. Powinieneś się częściej golić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja kobieta 22lata z pytania o 10:48 o dziecko :D Lucjan? Myślisz, że będę miała chłopca? Marzyłam zawsze o córeczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×