Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o wsparcie

dziewczyny wsparcie potrzebne 6 tydz ciazy

Polecane posty

Gość prosze o wsparcie
ja mam taki plan nawet jesli beta stanie jutro to pojde do lekarki poprosze ja L-4 na 2 tyg troszke ja oklamie ze beta ruszyła w gore a potem ktos mi doradził zeby poczekac ok 2 tyg i pojsc do lekarza całkiem innego własnie byc moze w nowej miejscowosci i nie opowiadac tych wszystkich akcji tylko zrobic USG wg moich obliczen 7 tydzien zaczynam we wtorek dopiero i taka tez mam bete jak obliczylam na granicy 6, 7 tydz co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysł... jeżeli pójdziesz do innego lekarza to jak upewnisz się co z twoją ciążą, jeżeli potwierdzą się nasze przypuszczenia to na twoim miejscu zabiłabym tych lekarzy. normalnie udusiłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
no ja z natury jestem nerwowa wiec jak pojdzie po mojej mysli i sie okaze ze jest serducho za 2 tyg to ja nie odpowiadam za siebie chyba im dam po pyskach a juz na 100% powiem im obu ze sa konowałami jakich mało :) ale licze sie tez z tym ze sa to lekarze z minimum 15 letnim stazem i wiedza co mowia musze byc realistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
jeszze strzele dzis test ciazowy moze cos wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
jak bedzie negatywny to sprawa jasna jak pozytywny to dlaej w miejscu stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test niczego nie wyjaśni bo pozytywny na pewno będzie skoro hormon hcg jest obecny. Do zera spada nawet do 2 tyg po poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
no według lekarza z pogotowia to moja ciaza obumarła dokladnie 2 tyg temu w 4 tyg a ja mam bette z tego dnia na przełom 6-8 tydz wg moich obliczen lekarz pomylil sie o kilka dni i 7 tydz zaczynam we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ale mówimy o poronieniu całkowitym gdy macica jest już pusta to przez nawet 2 tyg testy mogą nadal wychodzić pozytywnie wiec szkoda robić test bo jego wynik bedzie niewiarygodny. Jedynie obserwacja poziomu hormonu hcg we krwi ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
masz racje tez zaczynam z bezsilnosci popadac w paranoje poczekam do jutra na wynik bety . z godziny na godzine coraz bardziej sie stresuje a jutro miedzy 6 a 7:30 zanim wynik odbiore to chyba zawału dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radler
To gdzie Wy chodzicie na to usg że w 7 tygodniu kropkę widzicie. Ja byłam dokładnie w 7tc 2 dni i normalnie widać na zdjęciu z usg zarodek w kształcie litery c, miał serduszko już nawet teraz patrzę na to zdjęcie bo wyjęłam z ciekawości to nawet jakiś wykres jest związany z pracą serduszka ale jaki nie wiem. Ja rozumiem, że każda ciąża jest inna ale są jakieś stałe (np wymiary zarodka) po których poznaje się np wiek ciąży. Ale już bez przesady, że nic nie widać. Ostatnio wiele koleżanek rodziło i jakoś te dane z usg są podobne w tych samych tc a i z wiekiem ciąży i terminem porodu nie było pomyłek. Autorko możesz decydować sama o sobie. Jak chcesz poczekaj, jak chcesz zmień lekarza rób co chcesz. Tutaj nikt Ci nie pomoże nawet jakby 50 kobiet napisało, że miało tak samo a się udało albo nie udało co to pomoże? Tu nikt wróżką nie jest i nie wie jak będzie u Ciebie. A polegaj na wynikach badań a nie na przeczuciu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga RADLER. Na samym początku ciaży zarodek rośnie z dna na dzień. ja ze swojego usg zdjęcie dodałam- jest tylko pęcherzyk ciążowy z 6 tc. a Juz w 8 tc zarodek miał 12,7 mm. w 6 tygodniu ZARODKA NIE BYŁO WIDAĆ! a ja dodałam zdjęcie na którym jest usg z 6,8 i 10 tygodnia ciąży. Nie miałaś robionego usg w 6 tylko w 7 więc już zobaczyłaś zarodek i z tego się ciesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
jutro napisze jak mi poszła beta bo teraz odsypiam na zmiane z pobudka i mdłosciami chyba stres mi daje znac o sobie ;/ dziewczyny blagam trzymajcie kciuki za mnie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Cześć Myślałam dziś o Tobie, wiem z własnego doświadczenia w jakim żyjesz stresie, moje wszystkie 3 ciąże były zagrożone, najgorzej właśnie ta trzecia. Co do komentarzy wyżej, 6 tc a 8 tc to naprawdę spora różnica w wielkości zarodka. Też jestem z wielkopolskiego, z Sulechowa, ale ostatnią cesarkę miałam w Świebodzinie, bo szpital sulechowski bardzo się zepsuł, zrobiła się taśmówka i pacjentki traktują jak mięso :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie dlatego ja nie popieram tak wczesnych wizyt u gina,po co sie stresowac? osobiscie mam 3 dzieci i z kazda ciaza szlam do lekarza w 3 miesiacu,w pierwszych tyg.za kazdym razem mialam plamienia,a jednak ciaze byly zdrowe i donoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczekaj tydzień i idź do ginekologa. Nie rób żadnych testów krwi bo to tylko strata pieniędzy a prawdopodobieństwo zakłamanego wyniku jest bardzo wysokie. Powiedz kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i tyle. Najważniejsze - jeżeli nie wiesz kiedy doszło do zapłodnienia to lekarz nie jest w stanie określić tego w 100%. U mnie jedni mówią, że dzidzia jest mała a drudzy, że w normie. Od samego początku lekarze nie są jednoznaczni w którym tygodniu jestem :]:] Nawet nie wiem kiedy w sumie urodzę haha bo prawie 3 tygodnie różnicy w opiniach jest :] Więc równie dobrze może to nie być 6 tydzień a 4 lub 5. Będę trzymać kciuki by fasolka była silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajasobie
W 7 tyg i 2 dni lekarz powiedzial mi ze pecherzyk jest wielkosci 22 mm,ale nie widzi zarodka.Wiesz ile nocy przeplakalam o pusty pecherzyk? Mimo ze inna lekarka kilka dni pozniej powiedziala ze spokojnie ciaza sie rozwinie- jego slowa bardziej mnie przerazily i nie wiem czemu przekonaly:-/ a wynik? Za 2 tyg rodze a moj pusty pecherzyk kopie mnie po zebrach:-) nie zalamuj sie dziewczyno, czekaj cierpliwie,daj szanse sobie i swojej kruszynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
niesety beta spadła wiec musze pojsc na zabieg :( juz nic nie zrobie odczekam i bede probowac ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Bardzo mi przykro, współczuję i życzę jak najszybszego poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi.... trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno, nie załamuj się, głowa do góry i próbuj ponownie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
no nic juz nie zrobie nie mam wpływu na prawa natury a wiem ze zrobiłam wszystko zeby byc w 100% pewna ze lekarze sie nie pomylili ale bardzo dziekuje za wsparcie dziewczyny . tym w ciazy zycze zdrowka dla Was i dzieciaczkow tym starajacym sie zycze powodzenia juz niedlugo załoze wątek pt zaczynamy starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko witaj :) Czy udało Ci sie zajść w ciążę? Jestem bardzo ciekawa co sie z Tobą dzieje :) u mnie z córeczkę zrobił sie synek który ma juz 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×