Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o wsparcie

dziewczyny wsparcie potrzebne 6 tydz ciazy

Polecane posty

Kochana mam nadzieję, że Ci lekarze się mylą . W sumie dziwię się jak i reszta dziewczyn, że tak szybko chcą Cię wysyłać na zabieg ;/ Trzymam kciuki i życzę dużo siły :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
dziekuje za wsparcie . ja tez mam nadzieje ze myla sie moze jeszcze bedzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem twoje obawy i Twój strach...ja sama pół roku temu dowiedziałam się, że moja ciąża jest zagrożona...też wariowałam na samą myśl o najgorszym.Płakałam, modliłam... Niestety poroniłam...ale jest dużo przypadków, że jednak lekarze się mylą w niektórych swoich diagnozach i dzięki uporom matek, które sie nie zdecydowały zbyt szybko na zabieg udaje im się urodzic zdrowe dzieci. Mam nadzieję, że tak też będzie w Twoim wypadku. Pozdrawiam Cię serdecznie i zaciskam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
oby tak było i przykro mi ze Ciebie spotkało cos tak strasznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy test ciążowy był pozytywny? Czy robiłaś wcześniej badanie beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
test ciazowy a raczej 5 testow byly pozytywne ok 10 czerwca a to 25394,0 to moja pierwsza beta robiona wczoraj popoludniu i teraz musze powtorzyc w poniedziałek acha na tm usg ma FHR(-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąże na usg widać w ok.6 tyg. wcześniej lekarze nie powiedzą ci czy jestes czy nie. koleżanka była w 5 tc i jej nie wykryli chociaż testy były pozytywne. ja tes robiłam 5 tyg po ostatnim okresie. akurat miałam go 11.03 a test robiłam 15.04. był pozytywny. do lekarza poszłam 2 tyg później bo wiedzialam ze moze być za wcześno zeby było widac na usg. to był 7 tc i była akcja serca. plamienia mi sie zdarzały i dostałam luteine na podtrzymanie i pomogły. ostatnio miałam krawawienia i byłam w szpitalu. badało mnie 3 lekarzy i każdy mówił co innego wiec też głupiałam. dzień przed wyjsciem ze szpitala miałam usg i wszystko było wporządku. serduszko biło co było najważniejsze... do tej pory nie wiem dlaczego krwawiłam. jedna powiedziała ze to krwiak pękł i że łożysko jest za nisko, moja powiedziała ze to nie krwiak tylko cos innego, a trzeci ze wszystko jest dobrze... wiec dziewczyno nie załamuj sie... wszystko bedzie dobrze poczekaj tydzień- dwa i idz do innego lekarza i wtedy wszystko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś mieć pozna owulacja wg mnie ciaza jest młodsza. Ja ost miesiączkę miałam 22 listopada test pozytywny juz 16 grudnia i przyjechałam do polski na święta . 27 grudnia plamilam trochę i pojechałam na dyżur do szpitala. Lekarz tez nic nie widział nawet nie był pewny czy jest zarodek! Nie dawał mi nadziei i sugerował ze nic z tego nie będzie. Beta jednak rosła .2 tyg później usłyszałam bicie serduszka. Jestem w 33 tyg. Mały jest w świetnej formie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
Tak podejrzewałam po pytaniach ze musisz mieć pojecie o temacie dziwne jest dla mnie to ze ja nadal mam objawy ciąży trochę przytłumione przez stres ale mam( np nie cierpię zapachu kawy a ja uwielbiałam i potrafiłam pic po 5 dziennie ) bolą mnie ale nie piersi tylko sutki uczucie pełności w brzuchu a mdłości owszem ale popołudniu . wiesz ja jednak uważam ze jak w poniedziałek się okaże ze ta beta stanęła lub maleje to już nie ma sensu lecieć do następnego lekarza co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
czyli pozostaje mi czekac na poniedziełek i wyniki bety . ja oszaleje do poniedziałku całe szczescie ze mam to badanie o 6 rano bo mam niby miec ten zabieg o 7:30 wiec mi panie poszły na reke ze zrobia mi badanie o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Po co tak szybko poszłaś do lekarza ?! Gdy zaszłam w 3 ciążę, to też poszłam w 6 tyg. ale to dlatego, bo mnie okropnie bolał brzuch. Lekarz powiedział, że owszem pęcherzyk jest, ale nie widać zarodka, bo to jeszcze za wcześnie. Kazał mi przyjść za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Dodam, że jest to bardzo dobry lekarz z doktoratem, pracujący na super sprzęcie. Nie możesz ufać takim konowałom z publicznej przychodni ! Jak oni Cię potraktowali w ogóle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
ja poszłam własnie ze wzgledu na bole brzucha i plamienia na pierwszym USg mi powiedzial ze to moze byc ok 4 tyg a mi to USG wyglada najwyzej na 2, 3 tydzien . Dał mi luteine kazał chodzic dalej do pracy , tydzien pozniej wrocilam juz z silniejszymi bolami i plamieniem no i tak co chwile teraz plamienia ustały brzuch mnie boli ze stresu chyba no i kazal mi lezec i tylko mi powtarzal ze nie da mnie na szpital bo nic to nie zmieni w tak wczesnej ciazy juz w srode chciał mnie na lyzezkowanie wysłac a wczoraj na pogotowiu mi powiedział ze sie okazało to do czego zmierzał od poczatku bo nie ma serca a echo plodu jest zbyt małe jak na 6 tydz jedank pecherzyk plodowy jest ok jak na ten tydz ktos mi nawet to potwierdzil natomiast beta zbyt wysoka . ja sie boje pojsc spac bo sie boje koszmarów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Hmmmm upieram się jednak przy tym, że to konował. Szkoda, że od razu nie dał Ci zwolnienia i nie kazał leżeć. No cóż, pozostaje Ci czekać, mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo dziwi ta szybka decyzja o zabiegu. Poczekaj żebyś nie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
ale mowicie ze poczekac nawet jak sie okaze ze beta staneła lub maleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
ja wiem ze to konował obaj to konowały cały szpital w Lesznie jest pełen konowałow ktorzy ludzi nawet małe dzieci traktuja jak kawalek smiecia który im przeszkadza w kawce z pielegniarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Może pociszę Cię tym, że w 10 tc miałam potworny krwotok, w łazience wyglądało jak w rzeżni, mój mąż, który jest największym twardzielem jakiego znam gdy to zobaczył to zaczął się trząść, to było straszne. W szpitalu okazało się, że dziecko żyje, ale lekarze i tak spisali tę ciążę na straty. Dali mi leki zatrzymujące poronienie, ale jedna lekarka powiedziała mi wprost, że nie ma nadziei. Nawet ich nie słuchałam, byłam tak szczęśliwa, że dziecko zyje ! Teraz właśnie młody wisi mi na piersi, a za 6 dni kończy rok :D Czasami trzeba olać to co mówią te konowały, wierzyć i prosić Boga o szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
dziekuje drzewoczeresniowe mam nadzieje ze mna tak bedzie ze wszystko sie okaze ok . Dziekuje dałas mi nie tylko Ty dzis duuzo nadziei poczekam i dziekuje moze dzis pospie spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
spokojnej nocy, daj znać w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
dobranoc ja pewnie jutro tu zajrze zeby przetrwac dzien jakos i dam znac w poniedziałek błagam trzymaj kciuki wszystkie trzymajcie za mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana na pocieszenie- z mojej 6 tygodniowej kropki ze zdjecia, z 19 tygodniowej dziewczynki wyrosl 23 tygodniowy chlopiec :D wczoraj bylam na usg i tu taka niespodzianka :D moja corka ma jajeczka :D glowa do gory ja WIEM ze w twoim przypadku bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
dziekuje Kochana :) nie wiem czy to pod wpływem wpisów czy pod wplywem ilosci slodyczy ale ja jakos wierze ze musi byc dobrze mam mdłosci ,dzis bola mnie piersi strasznie i zapach kawy to najgorszy zapach swiata :) jeszcze troche musze wytrwac do jutra do 6 nie wiem tylo co zrobie jak sie okaze ze jednak beta stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
Przyszła mamo Gratuluje chłopczyka :*ale fajna niespodzianke Ci zrobił powiem Ci ze bazujac na tym co pisałas o ciazy Ty i pare osob tutaj wróciłam z lekka do zycia odzyskałam apetyt ( a to ze potem mi niedobrze to inna sprawa :) i przestałam płakac nadzieja mi wróciła nie wspomne o tym ze moj chlopak jak slyszy z lazienki moj odruch wymiotne zamiast mi wspołczuc jest szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja jestem przekonana że rośnie w Tobie Nowe Życie !!!!! Co do tego nie mam wątpliwości ! i ty też nie powinnaś.... a ty z jakiej części Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
jestem z Wielkopolski a Ty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci jak najlepiej ale objawy mdłości nie świadczą o tym ze ciaza się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wsparcie
wiem i rozumiem to doskonale stad tez moje obawy ze poprostu psychicznie jestem tak nastawiona na TAK ze bedzie ok ze te objawy sie pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×