Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znowu upokorzyłam ekspedientkę tym razem w delikatesach Alma

Polecane posty

Gość gość
Niestety mnie tez zdarzyly sie przykre sytuacje ze strony obslugi sklepow. Sytuacja z wczoraj...wchodze do biedronki o godz. 21.20 (w wakacje czynna do 22) biore piwo i czipsy. Ide do kasy kolejki nie bylo pani mnie obsluguje i rownoczesnie rozmawia z kolezanka z kasy obok "tajemnym szyfrem" i coraz smielej jedna do drugiej "oby do poniedzialu skonczy sie zakupoholizm po 9" i tu smiech drugiej...zatkalo mnie i zszokowalo na tyle ze nie wydobylam z siebie nic. Wiem wiem powinnam zareagowac na takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie ukończoną chociaż podstawówkę? Kłania się słownik, bo nawet tego nie da się czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...nie widzę sensu z wyśmiewana kasjerek-nigdy nie wiadomo kiedy ktoś ze "szczytu" spadne na dno jakim jest praca na kasie. W czasie studiów dorabiałam sobie jako obsługa klienta-po przebudowie wskazywałam klientom nowe miejsce produktów. Powiem szczerze, że były miłe osoby, które zagadały, uśmiechnęły się, podziękowały. Trafiały się niestety też te rozczeniowe, na zasadzie, że weszły do sklepu i pokazywały mi liste zakupów, a potem kazały przynosić sobie do koszyka...Wyśmiewałam takich w twarz-nie za to mi płacono. Tak więc trochę pokory drodzy klienci, bo kasjerka nie jest waszym popychadłem!!!. A praca kasjerki jest tak samo ważna jak tramwajarza, piekarza czy lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sie czujesz kobieto od kiedy kasjer wyjmuje zakupy z koszyka przy kasie he tego by jeszcze brakowało to klient często jest malo inteligentny niz te panie buraki wiesniaki pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×