Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znowu upokorzyłam ekspedientkę tym razem w delikatesach Alma

Polecane posty

Gość obużona hamstwem
Bo już się wkużyłam ! A cóż to za ciężka praca ?! Tylko sobie siedzą i od czasu do czasu postukają bezmyślnie w guziki na kasie. A chciały by zarabiać jak elegantki w biurach albo lekarze ! Do roboty LENIE, a nie tylko KASY, KASY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest smaczne by robić sobie zgrywy z tak poważnych spraw D od niepodnoszenia,, już nie podnoś,okej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje na kasie i na szczescie nie jestem tak glupia jak sfrustrowana Autorka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka nowa
Trzeba żeby każda z Was, a zwłaszcza "obużona hamstwem" popracowała chociaż miesiąc na kasie w jakimś markecie. Zobaczyły byście ile jest roboty. Pamiętanie dziesiątków kodów, na 8 godzin (czasem 9 i więcej też) jedna przerwa półgodzinna, czasem po 1 godzinie pracy, a potem siedzisz głodna, jak zachce ci się do toalety to możesz błagać godzinami i zwijać się z bólu i nie zawsze cię puszczą, jak akurat masz okres, to jeszcze rzadziej cię ktoś zastąpi, musisz siedzieć na torebce foliowej, żeby nie pobrudzić fotela, a potem wracasz przez miasto z czerwoną plamą na pupie. Jak jest upał to chce się pić, ale jak wypijesz to zachce ci się siku a nie wiesz kiedy ktoś cię podmieni żebyś tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkuŻylam:o masakra co za poziom Autorki, pewnie jest bezrobotna po gimnazjum i wyladowuje sie na kasjerkach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka w UK kible czyściła, ma parę funtów i chce zapomnieć o tej pracy. Dlatego tak się frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obużona hamstwem
kasjerka nowa- bahaha ! leniu jeden, pewnie brzytka jesteś, nie masz faceta bogatego i dlatego jedyne co możesz to szukać litości na kefe.Teras wiem skąd w tobie tyle jadu i zazdrości. I nie udawaj że ciężko pracujesz. Nic ci się nie chce, nawet uśmiechnąć się i życzliwie pomuc kijentowi. Pocpykać w kasie i troszkę towaru rozłożyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale to już było Sama nic nie zwojujesz.Chamstwa nie wyplenisz.Dobrze by było zgłosić ten fakt szefowi sklepu .Gwarantuje że wywalił by je na zbity pysk! Spróbuj może, efekt masz murowany.Twoje upokorzenie mają te baby w głębokim poważniu." Czy ty jesteś normalna? Gwarantujesz że wywalił by je na zbity pysk tylko dla tego że nie mówią "Dzień dobry"? Wiekszość tych wpisów jest jakaś nienormala nie szanujecie sklepowych bo są sklepowymi? Czyli należy szanować tylko tych ludzi którzy zarabiają dużo kasy i są po studiach ? A jeśli ktoś nie spełnia tych warunków to jest śmieciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak jak widzę takie stare baby to po prostu biorę coś i wychodzę, bez stania w kolejce do kasy. Później krzyczy za mną "Halo, halo!" ale co zwykła kobieta może mi zrobić? Nawet ze sklepu nie wyjdzie za mną bo się boi. Raz z kumplami to kradliśmy normalnie na ich oczach to nawet nie ośmieliła się nas złapać tylko przyglądała się i te ich nudne gadki "Ja na policję zadzwonię!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, duzo scierpie- nawet te biale kozaxzki i czrne dopiro co farbowane lsniace wlosy sle k***a ludzie jednego nie scierpie k***a na cafe, ciaglego tekstu jestes zakonplesiona sfrustrowana niedowartoscowana, no k***a krew mnie zalewa, zniose przemka zniose innych ale ch*j tekstow powyzszych zniesc nue moge k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klienci maja zdecydowanie za dużo w doopie. Nie będę nikomu uslugiwac bo jestem 'sprzedawczynia'. Masz dwie ręce? Trochę szarych komórek? Radz sobie sam a nie myśl że jak wchodzisz do sklepu to mi łaskę robisz czy zaszczyt. Nie będę sie przed nikim płaszczyć, za nikim nie będę latać ze swoją uprzejmością. Gońcie sie :-P tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"obużona hamstwem Bo już się wkużyłam ! A cóż to za ciężka praca ?! Tylko sobie siedzą i od czasu do czasu postukają bezmyślnie w guziki na kasie. A chciały by zarabiać jak elegantki w biurach albo lekarze ! Do roboty LENIE, a nie tylko KASY, KASY ! Obużona hamstwem kasjerka nowa- bahaha ! leniu jeden, pewnie brzytka jesteś, nie masz faceta bogatego i dlatego jedyne co możesz to szukać litości na kefe.Teras wiem skąd w tobie tyle jadu i zazdrości. I nie udawaj że ciężko pracujesz. Nic ci się nie chce, nawet uśmiechnąć się i życzliwie pomuc kijentowi. Pocpykać w kasie i troszkę towaru rozłożyć ." Jesteś idiotką! Uważasz że kasjerki nic nie robią i tylko powinny uśmiechać sie do taki laleczek jak ty które uważają że mogą je poniżać bo więcej zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie razi jak słyszę głupi żart"na kasie w Biedronce"... Od razu żal mi tych dziewczyn bo pewnie większość z nich ma studia.A nawet jeśli nie? Papierek z tytułem mgr nie czyni człowieka z człowieka. Jednak nie zmienia to faktu że dużo jest chamstwa po "dwóch stronach lady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obużona hamstwem
21:43 - pijanica jakaś jesteś, weś nie pij tyle, bo nawet nie można zrozumieć co ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielce 'obuzona hamstwem', weź sie cofnij do podstawówki bo cię wiele w niej ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obużona hamstwem
heh ja akurat zarabiać nie muszem, bo mam od tego ludzi, a dokładnie jednego bogacza i tyle w temacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała pracować na kasie w biedronce bo tam są lepsze zarobki ale nie potrafię konstruować wielu poprawnych logicznie zdań w czasie rzeczywistym i jednocześnie kasować i wydawać reszty :( teraz mam pracę w której nie muszę się odzywać chrząknę potakująco lub przecząco raz na godzinę i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obużona hamstwem
to ciebie wiele omija w życiu, nieudacznico bo wyżywasz się w sklepie na niczego winnych klijentach.Niczego w zyciu osiągnąć nie potrafisz, nie chce ci się pracować, na faceta cię nie stać to plujesz jadem i obrażasz mnie.To nie moja wina, że jestem zwyczajnie bardzo ładna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"obużona hamstwem ha, to zupelnie jak ja ! Wchodzę do sklepu osiedlowego, nazwy nie będę wymieniać. A te sobie siedzą w najlepsze i mierzą mnie wzrokiem bazyliszka. Oczywiście ja elegancko ubrana, biały kozak, krótka kiecka, czarny długi, lSniący/niedawno farbowany/ włos, zgrabne nogi i ten zapach Pni Waleska... aż ich mało nie poniosło ze złości! Bo one takie zapyziałe i złe, że charują za psią kasę od świtu do nocy, a ja taka elegącka i pahnąca . A kij wam w oko proztaczki i zazdrośnice !!! Nauczcie się kultury i uczćcie się, to będzie wam w życiu lepiej oślice ! obużona hamstwem nieogryzek-a może tak ugryzek w tyłek, to byś przestała tak bronić te napuszone leniwe krowy w sklepach. Jestem klijentkom ,płacę i mam prawo wymagać !" A ty ślepa oślico uczyłaś się ale szacunku do ludzi to sie jakoś nienauczyłaś. Owszem jako kliet masz prawo wymagać ale nie poniżać. Dobrze że ich nie ponioslo ze śmiech ja gdybym zobaczyla taką dziewczynę od razu bym pomyślała źe to d*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"obużona hamstwem to ciebie wiele omija w życiu, nieudacznico bo wyżywasz się w sklepie na niczego winnych klijentach.Niczego w zyciu osiągnąć nie potrafisz, nie chce ci się pracować, na faceta cię nie stać to plujesz jadem i obrażasz mnie.To nie moja wina, że jestem zwyczajnie bardzo ładna ." Hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obużona hamstwem
A ty tylko potrafisz kopiuj i w klej , Mam klasę i musisz to jakoś przeżyć ekpedjentko . Kijent nasz pan. Przyznaj to do holery !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"obużona hamstwem 21:43 - pijanica jakaś jesteś, weś nie pij tyle, bo nawet nie można zrozumieć co ty piszesz." Inteligentna to ty nie jesteś. Nie znam cie ale piszesz tak jakbys była góra 25 -letnią dzi*ką która myśli że ma prawo pomiatać wszystkimi bo złapała jakiego bogatego idiotę na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem taką samą szmatę w osiedlowym sklepiku.(ale nie samoobsługowy) nosz... zawsze morda wykrzywiona we wściekłym grymasie a na dzień dobry nie odpowiadała albo coś brzęczała pod nosem. no to i ja przestałem mówić dzien dobry, dziekuje i dodawac "proszę" na koncu zdania. wydawałem tylko krótkie rozkazy: dwa słoneczniki! :D kilo cukru! nie pojmuję jak pracodawca mógł ją tam trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obużona hamstwem
No dobra, zajrzałem na kafe. A tu pustki i nuda. Zatęskniłem za "moją ulubienicą" i stąd jw. Czołem dziewczynki z kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ekpedjentko"? Dzieci w pierwszej klasie podstawówki robią mniej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerki niemile, zdarza sie. Niestety klienci, nie sa lepsi. Zadzieraja nosa, przy placeniu nawet na czlowieka nie spojrza. Owszem maja wiecej pieniedzy, pewnie i dyplom w kieszeni, ale wcale nie oznacza ze sa lepszymi ludzmi. Szacunek nalezy sie wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Kasjerki niemile, zdarza sie. Niestety klienci, nie sa lepsi. Zadzieraja nosa, przy placeniu nawet na czlowieka nie spojrza. Owszem maja wiecej pieniedzy, pewnie i dyplom w kieszeni, ale wcale nie oznacza ze sa lepszymi ludzmi. Szacunek nalezy sie wszystkim!" Zgadzam się i popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:05 :) dziekuje za obrone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×