Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13mcy i nie chodzi

Polecane posty

Gość gość

Wiem ze duzo takich tematow ale ja chce swieze odpowiedzi:-) Moja corka ma 13mcy i jeszcze nie chodzi, sama wstaje, chodzi trzymajac sie czegos, ale sama nie, za jedna reke tez niezdarnie wychodzi jej chodzenie, najlepiej za dwie... Kiedy Wasze dzieci zaczely chodzic? Dodam z moje starsza corka byla grubsza od tej i na roczek pieknie chodzila,a ta to bala boidupka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej czas aż się odważy. 13 miesięcy to jeszcze nic niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci 2 kolezanek zaczęły chodzić mając 14 miesięcy.W sumie jeden ma 16 miesiecy a i tak najczęściej chodzi przy jeździku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma czas. Moich kuzynek dzieci zaczęły jeszcze później - ale dopiero jak dostały jakieś butki "ortopedyczne" poczuły się pewniej izaczeły chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zaczęła chodzic w wieku 16 miesięcy . Spokojnie do 18 miesięcy dziecko ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj jutro konczy 14 miesięcy i też wędruje przy meblach, albo za dwie ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja jak miala 14 mcy. A wiesz co zadzialalo - bo ona bala się puścic mebli - wiec postawilismy ja przy sofie - ja odeszlam kawałek - w ręku trzymalam biszkopta i ją zawolalam :) zrobila 3 kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn zaczal chodzic mając 11 miesiecy, ale dziecko ma czas do 18 miesiąca żeby nauczyc sie chodzic samodzielnie wiec sie nie martw,tylko zachęcaj i ani sie obejrzysz a będzie biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×