Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana płci

Polecane posty

Gość gość

Co raz więcej się o tym słyszy. Co o tym myślicie. Akceptujecie, tolerujecie. Może znacie kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty chcesz zmienic plec ze sie tak tym tematem interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kogoś takiego, akceptuje, bo dlaczego nie? Bardzo miła dziewczyna, nie mam powodu żeby jej nie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bardzo miła dziewczyna" to był facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chcę zmienić płeć, a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze nie można zmienić pleć wygląd tak ale nie pleć Podstawowe założenia syntetycznej teorii ewolucji wykazują, że najważniejszym zadaniem każdego gatunku jest przekazanie genów następnemu pokoleniu. Stanowi ono motor ewolucji i podstawę istnienia gatunku. Gdyby wszystkie osobniki danego gatunku (także i człowieka) zamieniły się w osobniki homoseksualne – gatunek ten przestałby istnieć, ponieważ nie nastąpiłoby przekazanie genów następnemu pokoleniu, w związku z czym nie byłoby potomków. Dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest anomalią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie anomalią są rude włosy i bardzo blada skóra z nimi związana, a albinizm to już kompletna mutacja. I co w związku z tym? Ewolucja ewolucją, ale naturze jakoś nigdy nie przeszkadzało mieć swoje małe anomalie, stąd homoseksualizm u wielu gatunków czy mózg kobiety w ciele mężczyzny i na odwrót. Trzeba to po prostu zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płci, podobnie jak rasy, nie da się zmienić. Przecież w każdej komórce ciała tego posła nadal są chromosomy męskie, a nie żeńskie. Zaburzenie tożsamości płci należy leczyć, ale to psychikę trzeba dostosować do ciała, a nie odwrotnie. A już z całą pewnością nie powinniśmy pisać ustawy dla garstki takich osób, gdyż w ten sposób zachęcamy ludzi do podobnych szaleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta znam taka śliczną dziewczynę. Obecnie w polityce robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ciebie monitor oplułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowali, skończyło się to w każdym przypadku próbą samobójczą (w kilku udaną). Płeć mózgu może być inna od biologicznej i na to nic nie poradzisz. Jeżeli przeskanujesz głowę osoby transseksualnej to anatomia mózgu będzie odpowiadała temu co ta osoba mówi, a nie jakie ma ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem niezłe ciach co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ma w głowie jest nie ważne ważne co ma w genach NIKT MI NIE WMOWI ZE......OSOBNIK LEWY.....JEST PRAWY....!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie anomalie są zapisane w genach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia czym się przejmujesz co piszą inni. Po prostu są zbyt prymitywni, żeby mieć dostatecznie otwarty umysł. Ktoś im wszczepił, że nie da się. Ale jak się nie da, jak się da? ;) Ludzie są wredni i źli i nie ma co się przejmować co niektórymi, oczywiście nie mówię o całości społeczeństwa czy świata, bo z kolei ja nie jestem prymitywny. Dlatego nie można patrzeć na innych i się nimi przejmować oraz brać pod uwagę ich słowa czy myśli, ponieważ wtedy Ty zostaniesz nikim, a oni będą się z tego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×