Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 miesięczne niemowlę nie chce jeść

Polecane posty

Gość gość

córka ma 10, 5 miesiąca i ostatnio się o nią martwię ponieważ często nie chce jeść. Dobrze, że chociaż pije mleko ale tez nie są to rewelacyjne ilości. Jest drobnym dzieckiem dlatego martwię się aby nie schudła. Wcześniej przez 3 dni nie chciała mleka ale to mnie nie martwiło w ogóle ponieważ dużo jadła, a od wczoraj ani kaszki ani obiadków, deserków itp. Zapewne zjadłaby deserek mleczny ale od niego wychodzą jej krostki na rączkach. Dziś ugotowałam jej ulubioną zupkę i zjadła może 100 g a poza tym chce tylko mleko. Na widok łyżeczki odwraca głowę i udaje, że się krztusi. Tydzień temu tez tak było. Kilka dni jadła ładnie i znowu to samo...ostatnio trochę marudzi wiec myślę, że ida jej kolejne zeby ale martwię się i już nie wiem co robić aby coś zjadła a nie tylko piła same mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że próbowałam różnych sposobów, dawałam jej łyżeczkę aby sama zjadła ale nie chce ( bo to pomagało czesto ), sadzam przed tv i puszczam bajkę aby się nią zainteresowała bo to tez pomagało czasem a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobie jej minete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 9 miesiecy tez nie chce jesc, to przez upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zrobie jej minete" -Twoja wypowiedz śmierdzi pedofilią wiec uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz rację, że to przez upał ale no martwię się trochę, bo cały dzien tylko mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przez caly dzien zjada w upal ze 170 ml, pol obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie pocieszyłaś. Bo moja dzisia zjadła te ok 100 g obiadku i jakieś 500 ml mleka. I popija wodę. Wczoraj tez jakieś 500 ml mleka i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasze zycie toczy sie tylko w okol jedzenia waszych dzieci? Nie zaglodza sie. Skoro zjadla 100g to znaczy ze juz sie najadla. Jest upal. Sama zjadlam pol miseczki obiadu a nie cala. Wypila 500 ml mleka? Ok tyle miala potrzebe. Jutro wypije mniej lub wiecej. Czy ty dzien w dzien jesz tyle samo wszystkiego o ustalonych porach? Nie odchodzisz od stolu zanim nie zjesz tego co zaplanowalas a moze nogdy nie robisz sobie dokladek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×