Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obcy atakują

Polecane posty

Gość gość

witam, mam pewne rozterki i chciałabym się z kimś nimi podzielić. Nie wiem, czy dobrze trafiłam ale uprzejmie proszę o poradę bez zbędnych kpin. Otóż od pewnego czasu zarówno na fb jak i na gadu-gadu "zaczepiają mnie obce osoby". Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że piszą z fikcyjnych kont (zmyślone dane, coś w rodzaju xyz, wymyślne miejscowości itp.). Na gadu objawia się to tym, że ktoś zaczyna rozmowę po tytułem: cześć co u Ciebie słychać. Ja grzecznie odpowiadam: cześć, czy my się może znamy? :) i na tym wszystko się kończy. Działo się tak kilka razy. Za każdym razem inna osoba (w danych zaznaczony jest tylko mężczyzna). Na facebook'u jest podobnie. Mężczyźni z fikcyjnych kont zapraszają mnie do znajomych. Działo się tak kilka razy, czy ktoś tak miał? O co może tu chodzić? Z góry dziękuję za podpowiedzi oraz powstrzymanie się od małych uszczypliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawdopodobnie jedna osoba,stworz jakiegos tam meila i sprawdz ip tych osob,oczywiscie samo ip nic nie da,ale moze sie okazac,ze ktos pisze i podaje sie za kilka osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można jeszcze prosić o podpowiedź jak sprawdzić ip? Dziękuję za radę, zawsze będę coś wiedzieć więcej chociaż samo ip nic mi nie wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslij cos np.obrazek czy jakies zdjecie ale zbunduj je,wbinduj tam np.skrocony link-tak sie to nazywa.wiecej info poszukaj na YT,tam sa takie tutorialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×