Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
poziomka_13

Ból pleców, praca siedząca

Polecane posty

Gość Pampkin

Przy pracy siedzącej przede wszystkim trzeba wprowadzić regularny ruch. Najlepiej od czasu do czasu wstawać i trochę oruszać się po biurze. Są też ćwiczenia, które pomagają odciążyć kręgosłup i można je wykonać w pracy. Jak problem się już pojawił, to najlepiej udać się do specjalisty. W okolicach Krakowa kompetentnych specjalistów mają w gabinetach https://www.rehabilitacje.org/. Poszedłem do nich z kontuzją, a pomogli mi rozwiązać problemy, z których nie zdawałem sobie sprawy, konkretnie napięcia mięśniowe wyniesione właśnie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruję w takim przypadku zrobienie badania USG. Nie czekajcie z tym. Da się zrobić bez skierowania - a przynajmniej tak było w Wawie, w Multimedzie. Po prostu było jasne, co się dzieje, jak reagować, co robić dalej. To moim zdaniem jedyny słuszny kierunek. Tam można od razu konsultować się lekarzem, ustalić dalsze kroki. Nie zwlekajcie - załatwiajcie to jak najszybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza obowiązkową wizytą u fizjo (conajmniej!), polecam jogę, mi bardzo pomogła na duże bóle pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×