Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Karolinnasz

Jak pozbyć się zmarszczek?

Polecane posty

Gość Elum

kremy na mnie nie działają. tylko już teraz zabiegi różne. ja jestem zadowolona z wypełniacza Restylane - widzę ze skóra jest świeższa i fajniej wygląda, wygładzona.  Taki daje naturalny efekt. fajny jest ten produkt i myślę ze powtórzę zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Polecam z całego serca wykonanie zabiegu infuzji tlenowej w Ego Med. Spaw  w Krakowie ul. Grzegórzecka 67C. Fachowe podejście i pełen profesjonalizm. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Domowe czy drogeryjne środki nie zawsze się sprawdzą. U mnie dopiero pomogły zabiegi w profesjonalnym gabinecie Dermedika Kraków. Niektórzy się wzbraniają przed takimi zabiegami, ale to sposób na zmarszczki jak każdy inny, najważniejsze, że skuteczny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Moim zdaniem odwiedzenie profesjonalnego gabinetu to całkiem niezły pomysł. Sama się kiedyś na to zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona. U mnie wykonano zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i jestem pod dużym wrażeniem, bo jednak obawiałam się jakiegoś efektu sztuczności, a tymczasem okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z okolic Krakowa to mogę Ci polecić SCM estetic – wykonują tam kawał dobrej roboty. Ja na pewno tam jeszcze wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój lekarz polecil mi Restylane Skinbooster - fajny wypełniacz, ładnie rozświetlił skórę i widze ze na prawdę mam efekt taki jaki chciałam osiągnąć. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród tych domowych sposobów dobrze jest poczytać sobie o cwiczeniach twarzy jak również o masażu twarzy Dobrze jest wejść sobie na kanał na youtube prowadzony przez azjatycki cukier. Dziewczyna dobrze tłumaczy, jak powinno sie wykonywać takie ćwiczenia twarzy.

Z kremów polecam wziąć pod uwagę Mialenę

https://www.medonet.pl/krem-przeciwzmarszczkowy-mialenia--krem-do-twarzy,artykul,02577513.html

Krem ma dobre odżywiające dzialanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2014 o 20:40, Gość Karolinnasz napisał:

Jestem załamana. Mam 35 lat, a wyglądam jakbym była o 10 lat starsza. Wagę mam w porządku, papierosy rzuciłam 3 lata temu:( Mam słabą skórę i paznokcie, szarą skórę i dużo zmarszczek. Wypróbowałam już wiele kremów przeciwzmarszczkowych takich jak Clinique, Lancome czy Dr Irena Eris. Poprawa była minimalna i krótkotrwała. Już myślę nad chirurgią estetyczną. Może któraś z Was zna sposoby na pozbycie się zmarszczek czy poprawę stanu skóry lub paznokci? Będę wdzięczna za każdą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×