Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka_ale_nie_idiotka

Rozmowy wieczorową porą...

Polecane posty

Gość slodka_ale_nie_idiotka
wyginam plecy w łuk z wyczekiwaniem. Poddaję się temu uczuciu które sprawia że ciało płonie ,a rzęsy rzucają cień na policzki skrywając rozpalone spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topię mą dłoń w Twoich włosach. Drugą dłoń przesuwam od warg, przez brodę, szyję, między piersi zjeżdżam do pępka, dotykam Twych majtek. Szukam w Twoich oczach sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Lekko odsuwam Twoja dłoń a swoją wyruszam na wędrówke po Twoim ciele. Ustami zataczam malutkie kółka na Twoim torsie , lekko podgryzam szyje, wbijam paznokcie w Twoje napięte uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dłonie wędrują po Twoich plecach. Poznają dokładnie Twe łopatki, liczą każdy krąg i wreszcie dochodzą do Twych pośladków. Są tak ich spragnione, że chwytają mocno, jakby się bały, że zaraz uciekniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Lubię gdy bierzesz je w posiadanie , lubie gdy Twoje palce wbijaja się w moje pośladki ze zniecierpliwieniem, gdy te krągłośći chcą się wymknąć spomiędzy Twoich dłoni lecz Ty je powstrzymujesz silnym uściskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyciągam je mocno do siebie. Teraz czujesz na sobie moje podniecenie. Wiesz jak na mnie działasz. Jest już za późno by się wycofać. Za chwilę oboje spełnimy nasze pożądanie, ale czekam aż stracisz cierpliwość i panowanie nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Rzucam wzrokiem wyzwanie. Unoszę ramiona, odsłaniam szyję, jestem pozornie bezbronna lecz w mojej głowie mieszka już tylko szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Zatapiając się w brązowej głebi moich oczu niemal nie zauwazasz ,że jestem już naga a tatuaż pod moją piersią jest obietnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosztuję Twych brodawek. A to sprawia, że momentalnie twardnieją. Mój język wiruje wokół nich. Widzę, że sprawia Ci to przyjemność. Pokieruj mnie do Twych kolejnych tatuaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
na kolejny i ostatni nie trzeba myślę Cię nakierowywać, myślę ,że z łatwością go odnajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Wiesz,że nie potrzebujesz wskazówek, jesteś w tym Mistrzem a ja Małgorzatą. Lecz gdy podniosą się już żaluzje, zgasną świece, ucichnie muzyka, znów włoże szpilki, zwiążę włosy w starannego kucyka, wykładzę spodnie , zakryje swe tajemnice a Ty będziesz wiedział,że to koniec. Przynajmniej narazie. A teraz chwilo trwaj i pozól mi w niej utonąć , pozwól mi oddać się temu uczuciu, nie kończ wędrówki swoich ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie potrzebuję ich. Znajdę do niego drogę, choćbym miał całować każdy centymetr twego ciała, choćbym miał przeszukać każdy zakamarek. Poznam dokładnie każdą Twoją tajemnicę i sprawię Ci rozkosz. Zapomnisz o całym świecie. Nie ma wczoraj i nie ma jutra. Liczy się tylko tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Nie daje Ci wskazówek, nie daje znaków, jedynie moje gardło wydając dźwięki daje Ci pewność ,że podążasz właściwą drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak zabawa w ciepło, zimno. Dajesz mi czytelne sygnały, które doskonale odczytuję. Moje podniecenie przyspiesza poszukiwania. W końcu znajduję Twój czuły punkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Mój głośny krzyk nie pozostawia wątpliwości... Wturujesz mi i spadamy w otchłań wirując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet, jeżeli po upadku ciężko będzie nam się podnieść. Nawet, jeżeli nasze rozstanie będzie bolało jak nic innego. Tak, chcę z Tobą spadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
Nie otwieram oczu, jestem bezwładna , nie chcę się podnoscić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie dasz rady. Leżę cały na Tobie dotykam Cię całą każdym skrawkiem mej skóry. Chcę Cię dotykać i czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
groźne pomrukiwania nieba świadczą o zbliżającym się orzeźwieniu na które wyczekuje. Ciemne chmury zasnuwają niebo , marzę o mrożonej kawie, ale to wszystko nie ma znaczenia. Niech chwila trwa, niech nie znika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkoszuj się tą ekstazą, chwytaj chwilę, zapamiętaj każdy szczegół Twej rozkoszy. A potem pamiętaj, jaką miałaś ze mną przyjemność. Pamiętaj o tym jak tylko o mnie wspomnisz, niech Twe ciało pamięta i reaguje. Oddechem, podnieceniem, uśmiechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
orzeźwiające, deszczowe powietrze, hmmm ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
u mnie niestety póki co tylko woda, na piwo muszę poczekać do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_ale_nie_idiotka
tak jak wiele innych stwierdzeń, zdań, słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×