Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szkolenie BHP

Polecane posty

Gość gość

Może wiecie ile kosztuje szkolenie BHP dla pracowników biurowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w firmie też odbyło się szkolenie BHP poprzez platformę e-learningową za pośrednictwem E-specjaslitabhp. Pracodawca był bardzo zadowolony, my w sumie też, ponieważ odbyło się to szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. A ogólnie rzecz biorąc forma szkoleń online bardzo przydała mi do gustu, czas w siebie zainwestować i zapisać się na takie szkolenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas szkolenie załatwiał pracodawca, a przeprowadzali je fachowcy z http://szkoleniabhpopole.pl/ było całkiem ciekawie i myślę,że wynieśliśmy sporo wiedzy potrzebnej w codziennej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w firmie to ja organizowałam szkolenie BHP. wszystko było zrobione w firmowej salce, tylko trzeba było dodatkowe krzesła wypożyczyć, bo u nas było zbyt mało. ale to wtedy skontaktowałam się z www.meblostrefa.com i niczego nam nie zabrakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo www.szkoleniabhpopole.pl wystarczy wejsc na ich stronke i wszystko sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrobnyPrzedsiebiorcaX
zależy z jakiego miasta jesteś np.wawa czy trójmiasto będzie drożej około 00-150zł, a w szkolenia elaerningowe nie wierzęi wiem z doświadczenia,że PIP czasami się tego czepia,ale zależy na kogo trafisz podczas kontroli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrobnyPrzedsiebiorcaX
kate252 jak nigdy nie miałaś z tym nic wspólnego to się lepiejnie udzielaj bo wprowadzasz w błąd albo nie daj Boze zrobilas sama przeszkolenia, gratuluję mandat masz zapewniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do jakies firmy, która organizuje takie szkolenia np. www.szkoleniabhpopole.pl i zapytaj się po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj się w jakiejs firmie np. tutaj www.szkoleniabhpopole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cenę szkolenia najlepiej zapytaj u źródła. W naszej firmie okresowe szkolenia prowadzą wykładowcy ze stowarzyszenia energetyków www.spe.org.pl zawsze jest sprawnie i rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzyści wynikające z ukończenia szkolenia (uczestnik): Poznanie najnowszych uregulowań prawa pracy, wiedzy o bezpiecznym zachowaniu przy posługiwaniu się sprzętem będącym na wyposażeniu biura. Zapoznanie się z zasadami ergonomii, regulacji dotyczących zachowań na wypadek pożaru oraz organizacji pomocy przedlekarskiej. Korzyści wynikające z ukończenia szkolenia (firma): Uczestnik poznaje najnowsze uregulowania prawa pracy, wiedzę o bezpiecznym zachowaniu przy posługiwaniu się sprzętem będącym na wyposażeniu biura. Pozna zasady ergonomii, regulacje dot. zachowań na wypadek pożaru oraz organizację pomocy przedlekarskiej. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracownicy administracyjno-biurowi odbywają je nie rzadziej niż raz na 6 lat. Zaleca się jednak aby częstotliwość szkoleń ustalić na 5 lat. Metody szkolenia: Szkolenie jest zorganizowane w formie wykładu i ćwiczeń (stacjonarne) lub w formie samokształcenia kierowanego. Prowadzący posługują się autorską prezentacją. Poruszane zagadnienia: wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy; postęp w zakresie oceny zagrożeń czynnikami występującymi w procesach pracy oraz w zakresie metod ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i życia pracowników; problemy związane z organizacją stanowisk pracy biurowej, z uwzględnieniem zasad ergonomii, w tym stanowisk wyposażonych w monitory ekranowe i inne urządzenia biurowe; postępowanie w razie wypadków i w sytuacjach zagrożeń (np. pożaru, awarii), w tym zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku. i to wszystko w www.jobsafety.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile kosztuje, ale koleżanka mi mówiła że dobre szkolenie zorganizowała jej księgowa. Biuro Rachunkowe M-A ma w ofercie szkolenia BHP i to całkiem niezłe. Zadzwoń i zapytaj ile biorą za wykłady bo ja nie pamiętam już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie szkolenie robiła firma: yellowfrog.com.pl. Pracownicy byli zadowoleni, a cena też dobra. Cennik jest podany na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firme takie BHP zawsze przeprowadza Yellow Frog. Mam do nich ogromne zaufanie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki typ szkolenia i jaka firma prowadzi. :) u mnie w firmie było szkolenie przeciwpożarowe prowadzone przez http://firewall-ppoz.pl/ i znakomicie sobie z tym poradzili, a nie było drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassandraMantra
Zależy czy chodzi Ci o załatwienie szkolenia dla firmy, czy sama dla siebie do nowej pracy. Jak druga opcja to pracodawca ma obowiązek zapewnić szkolenie bhp pracownikom. A jeżeli ta druga to bez problemu można znaleźć w internecie firmy oferujące takie usługi, proszę na ten temat przeczytać http://interio.net.pl/szkolenia-bhp-w-nowej-pracy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POCO( ˘ ³˘)❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było firmowe które było prowadzone przez http://www.strazak.waw.pl/. Nie było nudne, co chyba jest dość rzadkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikarius Mariusz
Należy także pamiętać że szkolenie bhp trzeba co jakiś czas odnawiać, takie jest prawo, a jak się tego nie zrobi można zapłacić solidną karę, proszę na ten temat przeczytać artykuł http://studioteamart.pl/edukacja/odnawianie-kursow-bhp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×