Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co robic z tymi potówkami

Polecane posty

Gość gość

Moj 10 mies synek jest opsypany potowkami od pasa az po uszy, nie wiem czemu tak strasznie sie poci. Kąpię go codziennie, mieszkanie wietrzone pilnuje tego, w dzien chodzi ubrany tylko w body na krótki rekaw oczywiscie albo bluzeczka na ramiaczkach i pampers. Czasem nawet pampersa zdejmuje zeby sobie skora pooddychala, spi w samym pampersie. Jak jeszcze mu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórym dzieciom nie wystarczy kompiel raz dziennie w takie upały ja na chwile obecna mam synka 3,5 mc kąpie go codziennie a oprócz tego dwa razy dziennie przemywam całego......no cóż jakoś trzeba przetrwać te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaruj sudocremem, nic na to nie poradzisz mój syn też tak miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i ten w tubce z nivea super działal . oliwka natomiast pogarsza sprawe. jeśli chodzi o pupę i okolice to czesto lezał bez pampersa chociaż po chwilce no i zasypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. To ja w takim razie pogarszam sprawe, bo po kapieli smaruje go oliwka. Czym ja zastapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczym nie smaruj, ja niczym nie smaruje syna tez ma 10miesiecy i zero potowek, a do pupy sypie talk nivea i sprawdza sie rewelacyjnie, owszem poci sie strasznie,wszytsko sie do niego klei tybardzej ze jest ciagle w ruchu ( tez 10 msc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle niczym nie smaruj po kąpieli. W czym kąpiesz? Ja kąpię w płynie nivea i niczym już nie trzeba smarować, skóra jest gładziutka. Potówek nie trzeba smarować sudocremem! Nadmierne pocenie może świadczyć o niedoborze wit. D. Ja przecieram też małego w ciągu dnia wilgotną szmatką (w formie zabawy). Często go też wachluję. W mieszkaniu mam 27 st. C, spróbuj zmniejszyć temp w mieszkaniu/domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapiel w krochmalu lub platkach owsianych - wszystko zejdzie w przeciagu kilku dni. Stary wyprobowany sposob. Niczym nie smaruj po kapieli lub jak juz (jakby wyszly male egzemy) to smaruj tylko w tych miejscach gdzie jest sucha skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąka ziemniaczana użyj jak puder. Działa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja jak miala potowki to kapalam w takim delikatnym krochmalu i pięknie znikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nic nie dziala to zacznij kapac w krochamlu(jest najlepszy) i uzywaj maki ziemniaczanej. odstaw te wszystkie kremy, zasypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×