Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja na zero czy paseczek?

Polecane posty

Gość gość
Chłopie jak ty nie widzisz u niej bioder, to jesteś chyba ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady x
A wy to macie w domu zony (partnerki) o idealnej figurze. Nie jestem 18-tka, tylko 30-tka. Ale mojej figury sie nie wstydze. Stalego partnera nie mam, bo po co. Krytykowac, ale gdyby byla okazja to byscie sie na mnie przejechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Lady Ja Ciebie nie krytykowałem, więc nie uogólniaj. Doceniłem twoją kobiecość, a nawet stanąłem w Twojej obronie i próbowałem gościowi uzmysłowić, że nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady x
Super, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Lady Wiem, że nie jesteś osiemnastką , bo to widać na zdjęciu:) Zresztą czy wiek jest najważniejszy? Tyle mamy lat; na ile się czujemy. Nie wstydzisz się figury i to jest najważniejsze:P A ten palant, to był jakiś gimnazjalista i on się ogląda za młodszymi, bo nie wie tego, że na seks najlepsze są panie w Twoim wieku. Ale kiedyś do tego sam dojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak trzymać - jw. u nas ważna jest zmienność, zaskakiwanie. Zazwyczaj jakiś paseczek, trójkącik pozostaje, ale zawsze srom jest zupełnie odsłonięty. Kiedyś tylko partner zażyczył zgolenia na zero - mieliśmy spotkać się w saunie z przyjaciółmi i powiedział, że będzie to taki ostateczny dowód otwartości i zaufania. Całkowiete odsłonięcie intymności - siąść i swobodnie ułożyć nogi, bez zaciskania, bez ukrywania delikatności płatków. Było naprawdę przyjemnie z pełną swobodą i wzajemnością innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady x Cipka jak cipka ale kobieto jakie Ty masz straszne rozstępy na brzuchu i w górnej części ud ! :O:O Mówisz, że masz 30 lat ? Brzuch masz jak 60 latka przez tę popękaną skórę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksperci sie znalezli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady x-ale jesteś głupia. Trzeba krytykować.Takie czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być do gościa z 20.46(sory Lady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plaże w lecie - na zero. W zależności od otoczenia, ale zdarza się plażowanie całkiem nago. Nawet u nas - dobrana paczka, ustronne miejsce, grajdołek dalej od wody i swoboda. Na gładko praktyczniej (piasek nie zaczepai się włosków) i nagość jest bezczelna, jak określa mój facet. Balsam albo oliwka i ciało pięknie się prezentuje we wszystkich detalach. Nic nie zakłóca tajemniczego załamania wzgórka łonowego. Dla nas to cały czas emocje bo do niedawna obowiązywała u nas zasada - na plaży ze znajomymi toples i stringi z mini mini przodem ok, luz. Ale poniżej wzgórka to intymność tylko dla nas. Wyszło tak, że jak ta ostatnia granica padła, to perwersyjnie lubię się odsłonić, np. pokazać że "zakwitam" - pod wpływem jakiegoś skojarzenia wysuwają sie płatki z bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście na gładko i balsam, po co ten pasek. Pipcia jest sama w sobie piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zauważyłam we Włoszech i Hiszpanii, że coraz częściej kobiety nie depilują, tylko przystrzygają sobie. Może chodzi o to, żeby na plaży takie przystrzyżone troszkę zasłaniały przerwę, nie wiem, ale Włoszki i Hiszpanki właśnie tak sobie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolennikiem gładkiej,nagiej i moja partnerka od lat tak goli.Ale co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazylem ze wiekszosc nastolatek goli sie na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na zero ja i mąż bo podczas lodzika i minetki przeszkadza.Do tego idziemy razem na każde badanie i męża mam przy calym badaniu obok siebie więć mam bez zarostu to samo do porodu mąż mnie wygłlał i wspieral przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.10 Maniak-ginekolog po liftingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego tak sądzisz? Nie myśli tak jak ty to jest ktoś maniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 12 lat i ogolilam na zero. Po prostu chcialam sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz zobaczysz jakie mocne i ile będzie Tobie odrastać. Koszmar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×