Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaaaaaaQ

jestem już stara :( 27 lat ..

Polecane posty

Gość gość
niby jeszcze młoda ale cieżko jej będzie teraz poznać sensownego wolnego faceta. A taki często też będzie wolał młodszą. Nie mówię tego złośliwie bo sama się z tym zetknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
Problem jest taki że rzadko poznaje kogos nowego odkąd skonczylam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, w Polsce po studiach już trudno kogoś poznać. Ludzie są raczej zamknięci w sobie, mało towarzyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 29 lat 8 lat w beznadziejnym zwiazku , bez przyszlisci, zareczyn itp . Zakonczylam ten zwizek , fakt ocenicie mnie pozno itp.najgorsza jest ta nadzieja , ze moze sie zmieni , dorosnie - oszukiwanie samej siebie. Co przezylam wiem ale jestem zupelnie teraz inna osoba silniejsza psychicznie , nie przaraza mnie samotnosc - nigdy juz bym do niego nie wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uznajesz seks przed slubem,ale mieszkania to juz nie? hahahha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latka ma czekać z seksem do ślubu? a potem się okaże, że co, że mąż lubi anal albo ma inne dewiacje? lecz się katoliku, idź podpisz poparcie dla Chazana i wpłać ma złotówkę, bo zbiera kasę biedak jeden. A Ty wyżej rzeczywiście zrobiłaś głupio tyle lat marnując, tyle lat być w związku bez ślubu :( już po 2 , góra 3 latach powinnaś go kopnąć w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem dopiero dwa pierwsze posty i już mi się podoba. Oj lubię jak kotki rzucają się na siebie i drą pazurkami. Cat fight! Tak psioczycie na facetów, takie oburzone jesteście na nas. A co do czego z byle powodu, nawet bez same siebie nienawidzicie. A autorce powiem tak: niektórzy już rodzą się starzy. Niektórzy nigdy nie mądrzeją. To twoje życie, jak ci się nie podoba to sobie zmieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sobotni
30 lat i ciągle sam, ale moge powiedzieć jedno lepsza młoda dziewczyna jak już bo te starsze są strasznie 'przechodzone'. Nie mają w sobie tej takie fajnej radości c o młodsze. Nie ma dla starszych nic nowego, seksiły się z nie jednym, wiele widziały, często mają już nawet dzieci - nie dostrzegam w kimś takim partnera- choć wiem że mam troche za bardzo idealistyczne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie idealistyczne a niedojrzale sam masz 30 lat..i co uwazasz ze facet nie ma wymienionych przez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sobotni
niedojrzałe że niby czemu? Bo wiem jak zgorzkniałe są 30+? Tzw niechciane stare panny? W tym wieku inaczej sie patrzy na pewne rzeczy, myslisz że w porwyach wielkiej miłosci wybiera sie partnerkę? Sory ale w starszym wieku patrzy sie na jej zaradnosc, odpowidzialnosc i nawet takie rzeczy czy potrafi kase przy 4 literach trzymac, czy raczej trwoni na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna nie uznawac mieszkania przed slubem !!!! To jest Twoj najwiekszy blad! . Tylko tak w zyciu codziennym dowiesz sie jak funkcjonuje zwiazek oraz jaki na codzien jest Twoj partner. Tez mam 27 lat. Planuje dzieci I rodzine z mlodszym od siebie o 5lat partnerem. Z ktorym sie czuje swietnie. Spelniam sie zawodowo I czuje sie pelna energii. Czasem tez mam dola ze czas leci ale to przeciez dotyczy wszystkich. Jesli czujesz ze cos Ci zabiera tlen- lepiej to zostaw. Mysl przedewszystkim o sobie I swoich oczekiwaniach. Badz zdrowa egoistka. Jesli boisz sie zmiany partnera .. to musisz sie otworzyc bo wszystko siedzi wylacznie w Twojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michałłł- brawo. A autorka boi się zmian, wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale temat dawno był, autorka dawno jest po ślubie i już nawet po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po ślubie tylko stara panna 30+, kotów zabraknie w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy nie tracisz zycia będąc z takim facetem, co on do Ciebie tak naprawde czuje, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Kobieta do 30 lat jest młodą osobą.Nie słuchajcie głupot i zaścianku.Masz prawo być dziecinna,wesoła a 27 lat to młody wiek tylko w Polsce głupoty gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko uzależnione jest od tego na jakim etapie życia człowiek sie znajduje, jakie ma oczekiwania . No i mozliwości realizacji tych oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×