Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fop

Nie mogę znaleźć dziewczyny

Polecane posty

Gość fop

Witam. Mam pewien problem. Nie mogę znaleść dziewczyny. Na studiach wyczuwam ironiczne uśmiechy i jak gadają na mnie za plecami. Próbowałem poznać przez internet jakąś fajną dziewczynę, ale kontakt zerwał się po 3-4 e-mailach. Mam pieska, który jest moim jedynym towarzyszem. Studiuje politologię. Interesuję się polityką, science fiction, sztuką japońską, fizyką i słucham japońskiej muzyki. Słyszałem tylko od koleżanek mojej babci, że jestem przystojny. Nie wiem co robić, gdyż jestem bardzo nieśmiały i zrażają mnie porarzki. Piszcie jakieś fajne dziewczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz alternatywy: 1.Przerzucić się na chłopców. 2.Związać się z koleżankami babci. 3.Związać się z pieskiem. 4.Zmienić zainteresowania. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łam sie.miłe masz lat? Jesli interesujesz sie Japonia to moze wybierz sie na jakiś konwent anime, albo science fiction? Na konwentach anime sa osobne panele do muzyki japońskiej, do kultury itd. Przeróżne tematyka nie tylko anime ;) tam jest duzo dziewczyn o podobnych zainteresowaniach co twoje. Na pewno niejedna tez tam szuka chłopaka. A nawet jak sie nie uda poznasz fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×