Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie od dewelopera

Polecane posty

Gość Oneastazia
Jeżeli chodzi o Warszawę to wybór jest dość spory natomiast ceny są czasem przerażające. Ja się sporo naszukałam zanim kupiłam. A zdecydowałam się na Osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Znajdzcie sobie w sieci. Fajna inwestycja w dobrej cichej lokalizacji, a nie jakiś moloch, jak na Bemowie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiko007
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedlemezzo.html . Powstaje bowiem proekologiczne osiedle. Będą tam nie tylko stacje do ładowania aut elektrycznych, ale również panele solarne. Warto sobie sprawdzić tą inwestycję, bo jest naprawdę interesująca. Nowe mieszkania gdańsk przymorze to ciekawe rozwiązanie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deweloper Janpul rusza teraz z nową inwestycją na warszawskiej Białołęce. Więcej informacji o Future gardens pojawi się pewnie wkrótce, póki co na stronie jest informacja + możliwość zapisania się do formularza :) Co sądzicie o tym pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka889
Jeśli chcecie mieszkać w naprawdę ciekawym miejscu, to najlepiej zerknąć sobie tutaj http://front-park.pl . Deweloper oferuje naprawdę rewelacyjne rozwiązania. Zostało już jednak niewiele mieszkań. Apartamenty nad Motławą , to świetna, bardzo przemyślana inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym polecenia deweloperem jest www.smigielskigroup.pl. Można liczyć na kompleksową obsługę. Dzięki współpracy z biurami kredytowymi wspierają w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Sroka
Zerknijcie na ich stronę internetową w nowej odsłonie. Polecam za jakość i standard prac. http://www.decoroom.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiksa
Też się zastanawiałam z mężem długo, kupowc czy nie kupowac, trzymać pieniądze na koncie, a może jakas lokata, pomysłów było multum, ale ostatecznie stanęło na inwestycji w mieszkanie i to dobra decyzja. Już mamy potencjalnych najemców. Do stacji Kazimierz przekonały nas przede wszystkim lokalizacja, ale też takie powiedzmy prozaiczne kwestie jak garderoba w mieszkaniu, dużo osób chce ja w dzisiejszych czasach mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Cześć, chciałabym polecić Wam serwis, z którego sama skorzystałam. To nowa usługa na rynku i chyba jedyna taka w Polsce. Zamówiłam u nich raport na temat domu na sprzedaż, który mnie zainteresował. https://www.homescanner.pl przysłał mi wszystkie informacje, których potrzebowałam. Opisali, jak daleko jest do miasta i jaka jest z nim komunikacja, zrobili zdjęcia domu i okolicy, pogadali z sąsiadami, napisali mi, jak daleko jest do szkoły, sklepów i lekarza. Chyba kupię ten dom, bo raport potwierdza, że sprzedawca jest uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Siedlecka
Mieszkanie od developera to dobry moment, aby zawczasu pomyśleć o dobrym projektancie i wykończeniu pod klucz. Na rynku warszawskim polecam Decoroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ten deweloper od stacji Kazimierz, interesuje mnie ich mieszka nie w ząbkach, można im wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ok, mieliśmy minimalne poprawki ale poza tym stan był na wysokim poziomie, a te małe mankamenty sprawnie usunięto, to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z decoroom korzystali nasi znajomi przy okazji zakupu mieszkania w Nowym Mieście Pruszków od Janpula :) Teraz rozglądamy się powoli i nowa inwestycja tego dewelopera brzmi dla nas naprawdę atrakcyjnie. Chcieliśmy zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy i Białołęka będzie pod tym kątem idealna :) Widzieliście już Future Gardens? Na stronie https://www.janpul.pl/future-gardens/apartamenty jest już dostępna lista apartamentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygląda ta nowa inwestycja Future Gardens! :) Moim zdaniem to strzał w dziesiątkę, bo coraz więcej osób wyprowadza się za miasto :> A raczej chce się wyprowadzić... Po drugie to chyba spoko rozwiązanie pod kątem cen, bo ceny w Warszawie trochę przerażają :( Kredyt kredytem, ale jeszcze pieniądze na wykończenie mieszkania... A dalej od centrum możemy kupić mieszkanie w rozsądnych pieniądzach i większe - co jest ważne, biorąc pod uwagę jak długofalowa jest to inwestycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem mieszkanie od dewelopera Home Invest i mogę śmiało polecić. Cena jak na warszawę całkiem dobra, a dużo dobrego o nich słyszałem, więc się skusiłem i było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe mieszkania i domy są w Grodzisku Mazowieckim. www.makbud.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grochow jest bardzo fajny, teraz tu też powstają bardzo nowoczesne osiedla. Nowa Grochowska na przykład, takie lokalizacje wybieraj bo są dobrze skomunikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkamiki78

Polecam bardzo Białołękę :) Moim zdaniem nowe mieszkania w Białołęce spełnią oczekiwania wszystkich, którzy chcą mieszkac poza głośnym centrum w cichej i zielonej okolicy :) Świetne miejsce na spędzanie czasu na łonie natury z rodziną, długie spacery i wycieczki poza miasto... Sprawdźcie Future gardens od Janpula - wygląda naprawdę fajnie. Podoba mi się mieszkanie w takiej okolicy. W pobliżu dobre zaplecze, szkoły i przedszkola. Nic też dziwnego, sporo rodzin z dziećmi wynosi się własnie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanie od dewelopera.

Zakup mieszkania czy też apartamentu od dewelopera to świetny pomysł dla osób które chcą niekoniecznie zainwestować. Ja kupiłem apartament w Koszalinie od firmy Kuncer http://www.kuncer.pl/mieszkania-koszalin.html i jestem cały szczęśliwy z tego powodu. Mam super lokal ze wszystkimi wygodami od porządnej firmy, która jest znana i sprawdzona na rynku. Do tego świetną lokalizację. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Deweloper zadbał bowiem o wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Dogodnie położone blisko morza, niedaleko centrum. Praktycznie wszystko na miejscu. Nie żałuję swojej decyzji, a jak zaistnieje potrzeba zawsze można wynająć chętnych jest dużo. Ja jestem zadowolony i polecam tą firmę. Wystarczy się zapoznać z jej ofertą.Tak jak piszą tak jest. Można powiedzieć strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Wcale nie jest tak łatwo trafić na sprawdzonego dewelopera. Zawsze coś jest nie tak. Ja po wielu poszukiwaniach zdecydowałam się z mężem na Family House i ich inwestycje pod Poznaniem - Osiedle Poznańskie. Czekamy aż wszystko będzie gotowe. Dobre miejsce. Do pracy będziemy mieć dobry dojazd. Cisza i spokój, a to po 10 latach mieszkania w ścisłym centrum będzie wybawieniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prato

Home Invest to deweloper, którego śmiało z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Cały proces przebiegł zgodnie z wcześniej podpisaną i omówioną umową. Bez żadnych kruczków, haczyków. Oby więcej takich firm!~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest poradników z radami na co uważać kupując mieszkanie, ale trzeba też pamiętać, że każdy powinien zachować trzeźwe myślenie by samodzielnie móc ocenić sytuację. Warto najpierw prześwietlić takiego dewelopera, pamiętam, że jak ja szukałam mieszkanie to opinie zadowolonych klientów przekonały mnie do podjęcia współpracy z Home Invest. Okazało się to dobrym wyborem. Skorzystałam też z ich doradcy kredytowego, który wynegocjował z bankiem dla mnie lepsze warunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Jeśli chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego, to polecam Ci kontakt z Home Invest. Jak dla mnie bezkonkurencyjni na rynku. Zero stresu, jasne warunki i co najważniejsze – TERMINOWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobin

Sprzedam działkę budowlana uzbrojoną DROBIN. Woj. mazowieckie, powiat płocki

09-210 Drobin, ul. Sierpecka / ul. Polna

Woj. mazowieckie, powiat płocki.

Powierzchnia 2510 m2

Woda, kanalizacja prąd, telefon, droga asfaltowa.

Tel. 795464024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×