Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguszna

Jak przestawić z piersi na butlę i czy to w ogóle ma sens??

Polecane posty

Gość Aguszna

Witam was moje drogie :) Moja córcia niedługo skończy pół roku,od początku jest tylko na piersi, nie akceptuje smoczków ani butelki. Z łyżeczki ****ardzo ladnie słoiczki i kaszki a butla to dla niej zabawka, ewentualnie pociągnie 10ml herbatki i to jest maks. Chcę powoli zakończyć karmienie, narazie ograniczyć je tylko do nocy ewentualnie czasem przed drzemką w dzień (w domu zasypia tylko przy piersi). No i nie wiem po prostu jak ją nauczyć do mm, dodam, że miałyśmy już butelki aventu,teraz kupiłam jej tommee tippee i dalej nic. A może juz nie ma sensu uczyć do butli? Tylko co dawać w takim razie zamiast piersi? Proszę o porady, może któraś z was też miala taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie poslucham opinii. Moja corcia tez ma 6 miesiecy i jak Twoja nie toleruje smoczkow i butelek. Chcialabym ja powoli odstawiac od piersi, ale mam identyczny problem jak Ty. Mam nadzieje, ze mamy maja jakies porady. Ja tez sprobowalam kilka butelek i nic. Dodam, ze mala ma juz zeba i zdazylo jej sie mnie ugryzc. Dlatego miedzy innymi chce odstawic ja od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguszna
Trochę mnie to pocieszyło, że nie jestem z tym sama:) Moja ma już dwa ząbki i zaczyna wychodzić jej trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguszna
Oj chyba jesteśmy z tym problemem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej niekapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyzwyczajaj jak nie musisz, bo potem będziesz musiała odzwyczajać. lepiej od razu przejdź na łyżeczkę. a zamiast butelki do picia daj kubek z dzióbkiem i mleka z niego też się może napić. mój syn ma 3 latka i nie ma spanie bez butelki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguszna
No wlaśnie też o tym myślałam że jak nauczę do butelki to potem znowu będę musiała oduczyć. Mam jeden kubek niekapek ale za mocno z niego leci i się dziecko krztusi. Przejdę się do sklepu i kupię nowy jakiś inny. Łyżeczką je super wszystko ale jak parę razy dalam jej w ten sposób mleko lub herbatę to wypluwała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×