Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaByy

Starania o dziecko 2014 i 2015

Polecane posty

Witam Kobietki. Mnóstwo jest takich tematów ale każdy się już albo zna, albo kobiety są już w ciąży. Może któraś chciałaby się dołączyć do mnie? Może razem będzie nam raźniej ? Zapraszam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1madzia111
hej my z mężem się staramy. jest to nasz pierwszy cykl, na razie zrobiłam test w 26dc i był negatywny , łudzę się jeszcze że niedostane okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1madzia111
BaByy starasz się o pierwszego dzidziusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już byłam w ciąży ale niestety maluch nie miał szans na przeżycie i w 4 meisiacu musialam urodzic. ale teraz sie staramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz od 2 dni mam mega mdłości.. coś zjem i mnie mdli, mam mnóstwo śluzu (wodnistego), bielizna mokra. Może to objawy zbliżającej się @ ? Nie będę się nakręcać bo potem rozczarowanie jest najgorsze. Robiłam wczoraj test 25 mIU/ml wyszedł negatywny, ale do @ jeszcze 2-3 dni. Poczekamy -zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia866
Cześć dziewczyny, my również planujemy po raz kolejny zacząć starania o malucha :) Fajnie, że powstała tu taka grupa. Czy lekarz zalecił Wam jakieś suplementy lub same na własną rękę coś łykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja to nic nie biorę (oczywiście tylko kwas foliowy), muszę żeby nie było powtórki z rozrywki (żeby płód nie miał wad). Teraz mam mdłości i mogłabym pomyśleć że to może to ale poczekamy- zobaczymy :) Nie będę się nakręcać :) a Wy jak tam dziewczyny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1madzia111
ja mam tylko wrażliwe piersi i mokro;p i mam pryszcze. Trądzik mam zawsze przed okresem to znaczy że w ciąży nie powinnam mieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć :) Ja robiłam dziś test- negatywny. Więc ciąża odpada. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1madzia111
No właśnie dostałam okres....pierwszy cykl poszedł...eh może się uda teraz w drugim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia866
1madzia111 bardzo mi przykro, niestety musisz się uzbroić w cierpliwość :( BaByy ja też biorę kwas, jednak lekarz ostatnio mi mówił, że połowa kobiet go nie przyswaja, więc boje się, że i ja nie dostarczam odpowiedniej ilości ;( podobno tylko kwas w femibionie przyswajają wszystkie kobietki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie ten cykl to następny :) nie masz się czym martwić, to dopiero Twój 1 cykl <3 A jak się czujesz? Aguniu nie wiedziałam o tym. Myślę, że nie będzie źle. Na wszelki wypadek bierzmy kwas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie wszystkie Przyszłe mamy starające się o potomstwo ,,,, Jestem tutaj nowa ,,, nigdy wcześniej ,,nie rejestrowałam się na żadnych Forach ,,, Czytałam tylko zainteresowana o problemami innych kobiet ,, z ciekawością wchodzę i czytam ... Przyszedł ten moment ,,, I oto ja postaram sie opowiedzieć wam o moim problemie , ... Mam prawie 30 lat ,, jestem mężatka od 5 lat ,, i długo przed byłam z moim obecnym mężem ,nigdy wcześniej nie staraliśmy sie o Dzieci bo śadzilismy ze jesteśmy jeszcze za młodzi ,, mieszkamy i jesteśmy na dorobku w Wielkiej Brytani od prawie 8 lat ,na koniec 2014 roku uznaliśmy ze to odpowiedni moment ,, na Dzidzie,, ,, No ale jak widać nie jest nam pisane staramy ok kilku miesięcy i totalnie nic ,,, Zeby tego było mało 2 miesiące temu wykryto u mnie podcza badania ,,Torbiel na macicy ,,oraz Endometrium ,,, Czekam bo mam przejść operację na początku wakacji ,,, Lekarze Twierdzą ze to jeszcze nie problem ,, żeby nie myśleć ,, ale juz nie daję rady ,,mam dość ,, myslę ze przerasta mnie to wszystko .. Ogólnie w czasie całego miesiąca wszystko jest ok ,,, wykończa mnie ten tydzien kiedy oczekuje miesiączki ... nie daje juz rady ,,mąż mój powtarza mi ze przyjdzie i dla nas ten moment ,, ze bedzie dobrze .. A jak wy Dziewczyny dajecie radę ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megii25jk zobaczysz jeszcze wszystko się ułoży, koleżanka która też miała Endometrium właśnie urodziła dziewczynkę. Ja też się staram z mężem od prawie dwóch lat (w tym cztery miesiące przymusowej przerwy bo w październiku byłam w ciąży pozamacicznej), ale nie tracę nadziei i wierzę że będzie dobrze!!!!obecnie jesteśmy po pierwszym cyklu starania po przerwie i niestety nieudanym, może w następnym się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Bardzo ;)za ciepłe słowa ,,, Również życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze mogli stwierdzic endometrioze, bo endometrium to ma każda kobieta-to jest blona sluzowa macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×